محصولات

اطلاعات تماس

h preview

طراحی دیسک ترمز متقاطع برای ماشین‌ بازها توسط شرکت «زیمرمن»

 

این شرکت پیشرو در طراحی سیستم ترمز، دیسک های جدیدی را در پاسخ به تقاضای روزافزون برای رینگ های باز با قطر بزرگتر در میان سازندگان و مشتریان خودروهای لوکس طراحی کرده است.

زیمرمن، که به نقش در حال تکامل دیسک‌های ترمز توجه دارد، ادعا می‌کند که دیسک‌های ترمز دیگر نباید صرفاً به عنوان اجزای عملکردی در نظر گرفته شوند. در عوض، دیسک ترمز به یک عنصر طراحی برجسته تبدیل شده است که ویژگی های اسپرت و ایمن خودروها را نشان می دهد.

برای بیش از یک دهه، Zimmermann مترادف با دیسک‌های ترمز مرکب پیشرفته از طریق نام تجاری Formula:Z بوده است.

آخرین به‌روزرسانی در دیسک‌های متقاطع به‌همراه نسخه صاف این شرکت، تاییدیه ECE را برای مدل‌های آئودی و فولکس‌واگن دریافت کرده است. علاوه‌بر این، هر دو نسخه به‌دلیل کاهش قابل توجه وزن و جرم، عملکرد استثنایی ترمز را ارائه می‌دهند.

این دیسک‌های ترمز که به‌توپی‌های ترمز آلومینیومی با استحکام بالا و سبک‌وزن و حلقه‌های اصطکاک شناور مجهز هستند، تحت‌فشار شدید به‌صورت شعاعی منبسط می‌شوند و از تاب برداشتن جلوگیری می‌کنند.

ارتقای دیسک متقاطع Zimmermann نه‌تنها جذابیت و زیبایی را افزایش می‌دهد، بلکه خنک‌کنندگی سریع‌تر و فواصل ترمز کوتاه‌تری را به‌ویژه درسطوح مرطوب ارائه می‌دهد.

وجود سوراخ‌های حفرشده اجازه می‌دهد آب و گرد و غبار ترمز به‌طور مداوم دفع شوند و عملکرد ترمز بهینه را حفظ کنند. برای اطمینان از حفظ ظاهری به‌صورت طولانی‌مدت و دلپذیر، دیسک‌های ترمز Formula:Z به‌پوشش ضد خوردگی Coat Z مجهز شده‌اند.

این لایه محافظ، دیسک‌ها را در برابر زنگ‌زدگی (آن هم بدون به‌خطر انداختن قابلیت ترمز) حفاظت می‌کند. درحالی که معمولا پوشش سایر دیسک‌ها در طول استفاده اولیه از بین می‌رود، روی قطر خارجی، کانال تهویه و هاب دیسک ترمز این محصول دست‌نخورده باقی می‌ماند.

درنتیجه، دیسک‌های ترمز حتی پس از استفاده طولانی‌مدت ظاهر خود را به‌خوبی حفظ می‌کنند.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian