محصولات

اطلاعات تماس

lamborghini terzo millennio666

طراحی آینده، لامبورگینی تزرو میلینو (Terzo Millennio)

طراحی آینده، لامبورگینی تزرو میلینو (Terzo Millennio)

 

خودروی مفهومی Tezero Millino یک خودروی فوق اسپرت است که رویکردی رویایی به آینده دارد و با صرفه جویی در مصرف انرژی و ترکیب مواد خلاقانه مسیری را به سمت طراحی و ساخت خودروهای فوق اسپرت برقی ایجاد می کند. لامبورگینی ترزو میلانو به عنوان یک خودروی فوق العاده آینده نگر، به یک شاهکار در طراحی خودرو تبدیل شده است.

چه راه حل های تکنولوژیکی که توسط بخش تحقیق و توسعه لامبورگینی با همکاری موسسه فناوری ماساچوست توسعه می یابد، ممکن است روزی رویای یک لامبورگینی تمام الکتریکی را محقق کند؟ به مناسبت این اعلامیه، لامبورگینی کانسپت جدید «لامبورگینی هزاره ترزو» را ارائه کرد.

این مفهوم از نظر فیزیکی تئوری های طراحی و فناوری آینده را تجسم می کند، در حالی که جذابیت بصری، عملکرد فوق العاده و مهمتر از همه، احساسات درونی موجود در هر بعد یک لامبورگینی را حفظ می کند. این ابر خودرویی ایتالیایی زمانی رونمایی شد که ایده و نشانگر آنچه که خودرو های سوپراسپرت الکتریکی آینده نام دارند، است.

این تصاویر مربوط به خودرویی با نام Terzo Millennio است  که جدیدترین مفهوم آینده نگر لامبورگینی شناخته می شود.

international 2018 Lamborghini Terzo Millennio 001

البته این خودرو تنها یک طرح مفهومی است که البته به حق مفهوم زیبایی را در کنار دیوانگی به بیننده منتقل می کند و هنوز DNA خاص لامبورگینی را در بیشتر بخش های خودرو می توان دید.

نخستین بخشی که دلبری خاصی دارد، LED های Y شکل افقی است که در چند سال اخیر به نوعی امضای لامبورگینی محسوب می شود.

این کانسپت به گونه ای زیبا و با ذاتی وحشی طراحی شده که اگر شما پس از دیدن Terzo millennio  به سنتناریو نگاه کنید، به سنتناریو لقب اهلی را می دهید.

نکته جالب درباره طراحی این ابرخودروی مفهومی آنجا مشخص می شود که بدانید این بیش از یک طرح دانشجویی است که در انستیو تحقیقاتی Dinca دانشگاه ماساچوست  و به دست دانشجویان رشته مکانیک خودرو که با نام گروه Mechanosynthesis  شناخته می شوند، ساخته شده است.

لامبورگینی گفته که این یک جستجو و بررسی  برای انواع ذخیره انرژی در آینده، نیروی محرکه، موا ، و طراحی در آینده است. بعضی از این کار های شامل تحقیق درباره روشی بهتر برای ساخت و پخت فیبرکربن است و حتی موضوعی که در میان است، مربوط به کشف فناوری خاصی برای بازسازی خود به خودی بخش های آسیب دیده است.

490257

نیروی محرکه این خودرو همانطور که پیش از این اشاره شد، برق است و در هر چرخ موتوری الکتریکی جاسازی شده، اما لامبورگینی برای این موتور ها به جای باتری های معمولی، باتری هایی با وزن کمتر و قابلیت ذخیره سازی بیشتری را مطرح کرده است و لامبورگینی باید اطمینان حاصل کند که خودرو و سیستم شارژ و ذخیره سازی آن پس از چندین بار شارژ تحت تاثیر قرار نمی گیرید و عمر آن بیشتر از باتری های کنونی باشد.

برنامه ای برای تولید این کانسپت ترسیم نشده است، اما با توجه به چیزی که لامبورگینی ارائه کرده ، شاید در آینده خودرو های برقی چندان بد هم نباشند.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian