Skip to content Skip to footer

شخصی‌سازی باتری خودروهای برقی توسط شرکت ایتالیایی «Flash Battery»

 

در بخش پر رونقی مانند برق رسانی خودرو، این شرکت های فناوری باتری هستند که تجربه، تخصص و سفارشی سازی را ارائه می دهند. این می تواند به خودروسازان بزرگ با چالش های تکنولوژیکی منحصر به فرد خود کمک کند. Flash Battery، سازنده ایتالیایی پیشرو باتری های لیتیومی برای وسایل نقلیه الکتریکی، عملکرد خوبی دارد. این شرکت در راستای برقی شدن خودروها راهکارهای جدیدی را به شرکت های مطرح خودروسازی ارائه کرده است.

دهه آینده بدون شک با توسعه بی سابقه فناوری های جدید در زمینه برق رسانی همراه است. به خصوص وقتی صحبت از توسعه حمل و نقل الکتریکی می شود. در حالی که صنعت خودرو به طور فزاینده ای در حال پیشروی بخش حمل و نقل پایدار است که توسط مقررات اخیر کربن زدایی اروپا حمایت می شود، برق رسانی صنعتی نیز نقش مهمی در اجرای اقتصاد سبز با حداقل ردپای زیست محیطی ایفا می کند. با توجه به این تغییرات، OEM های بیشتری در بخش های مختلف صنعت در حال حرکت از موتورهای احتراقی به برقی کردن و استفاده از باتری برای وسایل نقلیه خود هستند.

 

وقتی برقی کردن یک وسیله نقلیه صنعتی یا کل ناوگان در نظر گرفته می شود، یکی از اولین چالش هایی که یک مهندس فنی یا مدیر با آن مواجه است، انتخاب باتری مناسب است که قلب تپنده واقعی یک وسیله نقلیه الکتریکی است. وقتی صحبت از باتری می شود، تمرکز ما به طور طبیعی بر روی نوع باتری است که ثابت می کند برای بخش ماشین آلات صنعتی و خودروهای الکتریکی مناسب است. در این بخش، بدون شک انتخاب باتری های لیتیومی در حال حاضر بی رقیب است.

دلایل اصلی انتخاب این نوع باتری را می توان در پنج عامل استراتژیک دسته بندی کرد: اولین عامل غیرقابل انکار سرعت شارژ و به دنبال آن چگالی انرژی بالا است که به معنای توانایی ذخیره انرژی زیاد در حجم و وزن محدود (لیتیوم) است. باتری ها). به عنوان مثال، این باتری ها پنج برابر سبک تر از باتری های سرب اسید هستند. یا امکان شارژ و دشارژ جزئی که باعث افزایش طول عمر باتری می شود و آخرین و مهمترین مورد عمر کاری بسیار طولانی این باتری هاست که در بسیاری از موارد حتی از عمر خودرویی که روی آن نصب شده است نیز بیشتر می شود.

Flash Battery یک شرکت ایتالیایی با بیش از 10 سال تجربه در زمینه باتری های لیتیومی برای مصارف صنعتی، طراحی و ساخت باتری های لیتیومی ریموت برای ماشین های صنعتی و خودروهای برقی می باشد. از سال 2012، Flash Battery بیش از 200 مگاوات ساعت در بیش از 15000 برنامه در 54 کشور در سراسر جهان تحویل داده است. بیش از 500 مدل سفارشی تولید مختلف و در حال حاضر پرفروش ترین سازنده باتری لیتیومی در ایتالیا و به سرعت در حال توسعه بازار بین المللی برای خود است.

یکی از نقاط قوت اصلی این برند تولید بسته های باتری کاملا سفارشی است. این بدان معنی است که نیازهای سازندگان خودروهای صنعتی را درک می کند و همراه با آنها Flash Battery راه حل های خاصی را برای رفع نیازهای واقعی آنها طراحی می کند و در عین حال به فضا و ردپای اشغال شده توسط آنها احترام می گذارد. خودروها ولتاژ و ظرفیت های متناسب با نیازهای عملیاتی خاص را دریافت می کنند.

Leave a comment

0.0/5