محصولات

اطلاعات تماس

root163629980

سفر رئیس جمهور اندونزی به چین و مذاکره با گروه خودروسازی چری

در اولین روز سفر رئیس جمهور اندونزی به چین ازگروه چری  برای مذاکره در مورد طرح سرمایه گذاری انرژی های نو دعوت شد.

 

در 25 جولای، اولین روز از سفر جوکو ویدودو رئیس جمهور اندونزی به چین، آقای لوهوت بینسار پاندجایتان، وزیر هماهنگ کننده امور دریایی و سرمایه گذاری اندونزی، با ژانگ شنگشان، معاون اجرایی چری بین المللی در ایالت دیائویوتای دیدار کرد.

آقای ژانگ طرح سرمایه گذاری چری (از جمله خودروی برقی) در اندونزی را به وزیر ارائه کرد و برنامه ریزی فناوری، محصول، باتری و سایر زنجیره های صنعتی مرتبط چری را معرفی کرد.

رهبران از جمله وزیر لوهوت و وزیر امور خارجه اندونزی با درک قوی از نقاط قوت بین المللی و فنی گروه چری، با طرح سرمایه گذاری چری در اندونزی موافقت کردند.

root1659420968230354

با سرمایه گذاری نزدیک به یک میلیارد دلار، پایگاه تولید چری در اندونزی ظرفیت برنامه ریزی شده 200000 خودرو را خواهد دید.

 

گروه چری با کاهش کلی منفی 6.6 درصدی در صنعت خودرو در نیمه اول سال 2022، نرخ رشد بالای 12 درصدی سالانه را با حجم فروش 475000 دستگاه ایجاد کرد، اما با احتساب فروش صادراتی خودروهای سواری با 148000، 36 درصد افزایش در سال، رشد سریع کل گروه را تسهیل کرد.

چری به عنوان یک برند خودروسازی چینی که فروش صادراتی شماره 1 را برای 19 سال متوالی حفظ کرده است، بیش از 80 کشور و منطقه در سراسر جهان را تحت پوشش قرار می دهد، با حجم فروش تجمعی جهانی بیش از 10،000،000 خودرو، از جمله تکمیل 10 کارخانه KD و 1500 مرکز فروش و خدمات در بازارهای خارج از کشور.

آقای ژانگ گفت که بازار آسیای جنوب شرقی به یک جزء اساسی در فرآیند داخلی سازی چری تبدیل خواهد شد، به ویژه اندونزی، کشوری با بزرگترین اقتصاد و جمعیت در میان ده کشور آسه آن، که اهمیت استراتژیک آن بدیهی است.

بنابراین، چری یک پایگاه تولید مطابق با برنامه در اندونزی ایجاد خواهد کرد که تحقیقات و توسعه، ساخت و فروش را یکپارچه خواهد کرد تا ماموریت چری در مورد ریشه دواندن در اندونزی، گسترش به ASEAN و حتی صادرات به جهان تکمیل شود.

 

 

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian