محصولات

اطلاعات تماس

root1693380695131783

سری تیگو 7 چری برنده جایزه APEAL 2023

 

اخیراً، J.D. Power، یک سازمان بین‌المللی تحقیقات مصرف‌کننده حرفه‌ای، APEAL (مطالعه عملکرد، اجرا و چیدمان خودرو در چین) را در سال 2023 منتشر کرد.

این مدل‌ها در APEAL 2023 (مطالعه عملکرد، اجرا و چیدمان خودرو در چین) جوایزی را کسب کردند که در این میان، سری‌های Chery Tiggo 7 و Chery Tiggo 8 به ترتیب در رده‌های شاسی‌بلندهای اقتصادی متوسط ​​و SUV‌های متوسط ​​عملکرد خوبی داشتند. و یک پیروزی بزرگ برای این برند به دست آوردند.

امسال بیست و یکمین سال متوالی است که J.D. پاور APEAL (مطالعه عملکرد، اجرا و چیدمان خودرو در چین) را بر اساس ارزیابی 35155 مالک خودروهای سوخت سنتی که بین ژوئن 2022 تا مارس 2023 خودروهای جدید خریداری کرده اند منتشر می کند. این گزارش 230 مورد را پوشش می دهد. مدل هایی از 48 برند، و جمع آوری داده ها در 81 شهر بزرگ چین بین دسامبر 2022 تا مه 2023 انجام شد.

این گزارش در نهایت ترکیب طراحی عناصر خودرو که خریداران خودروهای جدید را هیجان زده و خوشحال می کند، ادغام می کند و مبنای مهمی برای خودروسازان برای طراحی و توسعه خودروهای جذاب است.

 

7

 

سری Tiggo 7 و سری Tiggo 8 را می توان به طور گسترده توسط مصرف کنندگان تشخیص داد، که نمی توان آن را از نعمت قدرت فوق العاده جدا کرد. سری تیگو 7 مجهز به نسل چهارم موتور قدرتی Kunpeng است که دارای مزایای قدرتمندی مانند فناوری پیشرفته و مصرف سوخت پایین است.

تحت ویژگی های قدرت “گشتاور بیشتر در دورهای پایین تر”، کاربران می توانند بدون ترس از مصرف سوخت از سرعت لذت ببرند. خانواده سری 8 تیگو از موتورهای 1.6T و 2.0T توربوشارژ استفاده می کنند بنابراین عملکرد قدرتی آن شگفت انگیز است.

سری تیگو 7 و سری تیگو 8 ایده آل ترین ترکیب نیرو و عملکرد سوخت را در اختیار کاربران قرار می دهند، به همین دلیل است که مورد علاقه مردم قرار گرفته است.

7 و تیگو8

 

از نظر پیکربندی ایمنی، سری تیگو 7 و تیگو 8 به سیستم های ACC (کروز کنترل تطبیقی)، LDW (سیستم هشدار خروج از خط)، LKA (دستیار حفظ خطوط)، AEB (ترمز اضطراری خودکار) و سایر رانندگی هوشمند مجهز هستند. همه این سیستم ها می توانند به راحتی با سناریوهای مختلف رانندگی روزانه کنار بیایند، به کاربران کمک کنند تا شرایط پیچیده جاده را تا حد زیادی تجزیه و تحلیل کنند، از ایمنی رانندگان و مسافران اطمینان حاصل کنند و مزایای بیشتری را برای سفر کاربران به ارمغان بیاورند.

سری Tiggo 7 و Tiggo 8 با امنیت کامل، مجهز به کابین هوشمند با فناوری هوش مصنوعی، مجهز به صدای لوکس سفارشی سازی شده SONY با 8 بلندگو هستند و لذت رانندگی رمانتیک بیشتری را به ارمغان می آورند

علاوه بر این، کابین خلبان سبز C-PURE Chery Clean Cube استفاده شده در سری Tiggo 8، همراه با عنصر فیلتر تهویه مطبوع ضد باکتری با درجه پزشکی CN95، به سطح معیار کیفیت حفاظت از محیط زیست در صنعت رسیده است. ، به شما امکان می دهد از یک تجربه رانندگی راحت لذت ببرید.

رهبری توسعه صنعتی جهانی

 

چری با استفاده از فناوری و هوشمندی برای ایجاد رضایت با کیفیت بالا و کل زنجیره ارزش برای کاربران، هرگز در مسیر پیگیری پیشرفت متوقف نشده است. بردن جوایز پایان کار نیست. چری به عنوان یک نیروی مهم برای رهبری تحول و ارتقای صنعت خودرو متعهد است که تجربه سفر سبزتر، هوشمندتر و بهتر را برای کاربران جهانی به ارمغان بیاورد.

در آینده، چری به بررسی احتمالات بیشتر برای کمک به صنعت خودروی چین برای سرعت بخشیدن به توسعه و سبقت گرفتن با کیفیت بالا ادامه می دهد و به خرد و قدرت چینی بیشتر برای رهبری نوآوری و توسعه صنعت خودروی جهانی کمک می کند.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian