محصولات

اطلاعات تماس

AEHRA 627757

زیبای ایتالیایی با باتری‌ های ویژه عرضه می‌ شود

 

بازار خودروهای برقی شدیداً به مدل‌های مقرون‌به‌صرفه‌تری نیاز دارد، اما هنوز هم می‌توان از مدل‌های ممتاز پول زیادی به دست آورد.

به همین دلیل است که هنوز هم بسیاری از خودروهای الکتریکی گران قیمت و حتی برندهای لوکس جدید عرضه می شوند. آخرین شرکتی که کلاه خود را روی رینگ انداخت، شرکت تازه وارد ایتالیایی AEHRA است. AEHRA امیدوار است تجربه رانندگی لوکس بی نظیری را ارائه دهد. اما در بازاری که به طور فزاینده ای شلوغ می شود، آیا می تواند رقابت کند؟

اولین محصول SUV از AEHRA حدود یک هفته پیش به طور رسمی در ایتالیا عرضه شد. این شرکت می‌گوید این یک SUV است، اما طراحی کابین رو به جلو و موقعیت پایین واقعاً این دسته‌بندی را رد می‌کند.

تنها اشاره ای که نشان می دهد این خودرو به جای یک هایپرکار، یک SUV است، سقف نسبتاً بلند و قوس چرخ های سیاه رنگ است که فضای زیادی برای سفر دارد.

Aehra

 

AEHRA همچنین با تجهیز SUV خود به درهای سبک لامبورگینی که این شرکت آن را “Elytra” می نامد، فاکتور شگفت انگیزی را به این خودرو اضافه کرده است. درها به سمت بالا باز می شوند، چیزی که همیشه توجه رهگذران را به خود جلب می کند. درب‌های بال شاهین تسلا مدل X برای مردم بسیار خوشحال کننده هستند، اما اجرای آنها در مقایسه با درهای استاندارد بسیار ارزان نیستند. آن‌ها پیچیده‌تر هستند، تمایل دارند به عملکرد الکتریکی و / یا هیدرولیکی نیاز داشته باشند و ممکن است بیشتر در معرض نقص عملکرد باشند.

aehra MAIN

 

اگرچه فقط طراحی بیرونی به طور کامل فاش شده است، AEHRA همچنین به برخی از مشخصات فنی شاسی بلند خود اشاره کرده است. گفته می شود باتری 120 کیلووات ساعت خواهد بود، اما برد مورد نظر نزدیک به 500 مایل است که برای یک SUV الکتریکی، حتی بسیار آیرودینامیک، استثنایی است. آخرین مدل S که تسلا ادعا می کند ضریب پسا آن فقط 0.208Cd است، تنها می تواند از 100 کیلووات ساعت به 405 مایل برسد، بنابراین AEHRA باید اقدامات پیچیده ای را برای بهره وری در یک SUV به کار گیرد تا 25٪ برد بیشتر از یک باتری 20٪ بزرگتر را به دست آورد.

095 aehra sedan teaser

 

این شرکت ضریب درگ 0.21Cd را ذکر کرده است، اما با توجه به اینکه این ضریب بهتر از یک تسلا مدل S نیست، آیرودینامیک به تنهایی کافی نخواهد بود.

ما حتی نمی دانیم AEHRA در داخل چه شکلی خواهد بود، اگرچه این شرکت گفته است که “مینیمالیستی” خواهد بود، که یک تغییر برای طراحی ایتالیایی است. این خودرو حول یک مونوکوک فیبر کربن کامل ساخته خواهد شد که ممکن است به کاهش وزن برای این هدف کمک کند. AEHRA همچنین روند پایداری را در فرآیندهای تولید و مواد خود دنبال می کند و ادعا می کند که کربن موجود در مونوکوک فیبر کربن خود قابل بازیافت خواهد بود.

AEHRA 02 DETAIL c

 

همیشه دیدن یک بازیکن جسور جدید در هر بازاری خوب است. طراحی بیرونی SUV AEHRA یک منظره خوشایند در جاده‌های عمومی خواهد بود، اگرچه با قیمت مورد انتظار احتمالاً تعداد زیادی از آنها را نخواهیم دید. AEHRA همچنین وعده طراحی سدان را در فوریه 2023 می دهد و انتظار دارد که در سال 2025 تحویل خودروها را آغاز کند. اگر این سدان از همان نشانه های زیبایی شناسی SUV پیروی کند، احتمالاً یک خودروی زیبای دیگری خواهد بود. با این حال، اکنون که به نظر می رسد تسلا 25000 دلاری مورد انتظار ناپدید شده است، آرزو می کنم که چند تولیدکننده دیگر به نیاز روزافزون به مقرون به صرفه بودن در بازار خودروهای برقی رسیدگی کنند…

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian