محصولات

اطلاعات تماس

root1658829651511943

رکورد جدید ماهانه چری با فروش 148000 دستگاه

چری با فروش 148000 دستگاه در نیم سال در بازارهای خارج از کشور عملکرد خوبی داشت و یک رکورد جدید ماهانه به ثبت رساند.

طبق آخرین داده ها، چری از ژانویه تا ژوئن 2022، 148000 دستگاه خودرو صادر کرده است که نسبت به سال قبل 24.9 درصد افزایش داشته است. سدان ها، SUV ها و مدل های انرژی جدید در سراسر جهان عرضه شدند.

در ماه ژوئن، چری 35818 دستگاه خودرو صادر کرد که نسبت به سال قبل 50.3 درصد افزایش داشت که رکورد جدیدی را از نظر صادرات ماهانه در 21 سال “Going Global” چری به ثبت رساند.

در سطح جهانی، چری عملکرد بسیار خوبی در بازارهای خارج از کشور به دست آورد، به طوری که سری TIGGO، سری ARRIZO و مدل های دیگر مورد علاقه مشتریان خارج از کشور قرار گرفتند.

حجم فروش چری در برزیل در نیمه اول سال به ویژه چشم نواز بود. در رقابت با شرکت‌های خودروسازی ارشد مانند جنرال موتورز، تویوتا و فولکس واگن، چری با قدرت خود در رتبه نهم قرار گرفت.

در میان وسایل نقلیه خود، چری ARRIZO 6، یک محصول تک خودرویی، از نظر فروش تجمعی برزیل در نیمه اول سال 2022 با سهم بازار بخش 3.62 درصد در رتبه چهارم قرار گرفت.

به لطف قدرت محصول عالی خود، ARRIZO 6 چری برنده جایزه بهترین ارزش فروش مجدد 2022 در برزیل شد که توسط رسانه های معروف برزیلی Kelley Blue Brook و Quatro Rodas در بخش بندی خودروهای متوسط انتخاب و به آن اهدا شد.

این در حالی است که حجم صادرات سری TIGGO 8 از ژانویه تا ژوئن 21300 بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 14.8 درصد افزایش داشته است. در برزیل و سایر کشورها/مناطق، سری TIGGO 8 نیز به عنوان وسیله نقلیه روسای جمهور و مهمانان دولتی استفاده می شود.

root1658829598973315

تحویل خودرو TIGGO 8 در برزیل

وضعیت کلی بازار خودرو تحت تأثیر اپیدمی جهانی، درگیری های محلی، لجستیک بین المللی و حمل و نقل وخیم است. با این حال، این مشکلات است که می تواند مقاومت و فشار وارده بر یک شرکت خودرو را آزمایش کند. علیرغم این مشکلات، چری از پس چالشها برآمد، در برابر فشارها مقاومت کرد و بازارهای خارج از کشور را گسترش داد و در نتیجه به نتایج فروش عالی دست یافت.

طرح جامع محصولات و دسته بندی های صادراتی متنوع :  با عرضه ماتریس خارج از کشور اولین “خودروی جهانی” OMODA 5 چری در نیمه دوم سال، و TIGGO 8 PRO MAX، مدل پرفروش چری از خانواده PRO جدید، وارد بازار جهانی می شود. ، گروه چری دسته بندی محصولات خود را برای بازارهای خارج از کشور گسترش خواهد داد.

غنی سازی بیشتر ماتریس محصول، پایه محکمی برای توسعه مداوم چری در بازارهای خارج از کشور خواهد گذاشت. در آینده، توسعه چری در بازارهای خارج از کشور نیز آینده‌نگرتر خواهد بود.

 

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian