محصولات

اطلاعات تماس

skysports pirelli tyre red bull 6152955

رونمایی از تایرهای جدید «پیرلی» در «سیلوراستون»

 

تنها تامین کننده لاستیک فرمول یک قرار است تغییراتی را در مشخصات تایرهای فرمول یک بریتانیا به دلیل افزایش عملکرد خودروها در این فصل اعمال کند.

هر فصل، تیم ها پیش بینی سطح عملکرد مورد انتظار خود را در مسابقات قهرمانی سال بعد ارائه می دهند، بنابراین پیرلی لاستیک هایی را طراحی می کند که قادر به عملکرد در آن بارگیری ها و مشخصات هستند. با این حال، افزایش مورد انتظار در عملکرد در سال 2023 بیشتر از پیش بینی اولیه است.

  • این نوع لاستیک های جدید که در Silverstone معرفی می شوند، قرار است در فصل 2024 مورد استفاده قرار گیرند. البته هیچ نگرانی ایمنی در مورد یکپارچگی لاستیک ها وجود ندارد، زیرا FIA از دلیل این تغییر و سیاست پیرلی آگاه است.

این اقدام نیاز به تایید شورای جهانی موتوراسپرت (WMSC) دارد، اما این تایید صرفاً رسمی بوده و مهر تایید داده خواهد شد.

1406568982.jpg.img .1536.high

ماریو سولا، مدیر بخش موتوراسپرت پیرلی گفت: «ما به این نتیجه رسیدیم خودروهای 2023 نسبت‌به سال گذشته در مسابقات ابتدایی این فصل عملکرد بهتری داشته‌اند. این امر به لطف سرعت پیشرفت فوق‌العاده‌ای است که هر 10 تیم نشان داده‌اند. به‌عنوان‌ مثال در میامی، سریع‌ترین زمان تقریبا دو ثانیه زودتر از سال گذشته بود، اما نوع پیشرفت در طول مسابقات نیز مشاهده شده، هدف شبیه‌سازی پیرلی نه‌تنها ارائه محصولی است که به اهداف عملکردی مشخص‌شده توسط ذی‌نفعان برسد، بلکه پیش‌بینی مشکلات احتمالی و واکنش سریع به آن‌ها نیز بوده است. محصولات جدید حاوی موادی هستند که قبلا برای سال 2024 توسعه داده‌ایم، ترکیباتی که باعث می‌شوند تایرها بدون تاثیر بر سایر پارامترهای فنی یا رفتار آنها در مسیر، مقاوم‌تر شوند. برای اینکه همه تیم‌ها بتوانند ساختار جدید را در یک محیط برابر آزمایش کنند، پیرلی دو مجموعه لاستیک اضافه برای هر خودرو برای استفاده در FP1 و FP2 در جایزه بزرگ اسپانیا ارائه می‌دهد.»

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian