محصولات

اطلاعات تماس

566 scaled

رونق خانواده TIGGO در تست درایو محصولات PHEV

 

در 20 آوریل، نمایندگی‌های جهانی در فعالیت‌های تست درایو روی چندین مدل اصلی برند چری شرکت کردند. در میان آنها، دو محصول PHEV خانواده TIGGO، TIGGO 8 PRO e و TIGGO 7 PRO e، به طور کامل قدرت فنی پیشرو چری در زمینه هیبریدی را با عملکرد درخشان خود در مصرف انرژی کمتر و قدرت قوی‌تر به نمایندگی‌های جهانی نشان دادند.

قبل از تست درایو، کارکنان ابتدا فناوری PHEV اصلی که توسط محصولات چری حمل می‌شود را از دیدگاه فنی معرفی کردند. به طور خاص، چری به عنوان اولین فناوری DHT در جهان با “3 موتور، 3 دنده، 9 حالت کار و 11 نسبت سرعت”، موتور دوگانه، کنترل کننده موتور و گیربکس را برای اولین بار به شدت ادغام می کند. در همین حال، با یک موتور هیبریدی 1.5T و یک باتری با چگالی انرژی بالا، می‌تواند عملکرد فوق‌العاده‌ای را با سوئیچ سوخت و محرک الکتریکی و برد جامع نزدیک به 1000 کیلومتر به دست آورد.

root1682070767940533

در طول فرآیند آزمایش درایو واقعی، موتور هیبریدی 1.5T چری به TIGGO 8 PRO e مجهز شد که می‌تواند تا 7.5 ثانیه در هر 100 کیلومتر شتاب داشته باشد و مستقیماً باعث فریاد فروشندگان تست درایو در محل شد. حتی هنگام عبور از قوز در محل، همچنان یک حس قوی از ثبات را به ارمغان می آورد.

شایان ذکر است، PHEV چری تنها مدل در جهان با DHT 3 دنده است. با 3 دنده فیزیکی و 3 نقطه کار موتور با نسبت سرعت قابل تنظیم، می تواند با موتور دوگانه همکاری کند تا راندمان بالاتری را به ارمغان بیاورد.

علاوه بر این، در موقعیت‌هایی مانند سرازیری یا ترمز، می‌توان انرژی را به‌طور خودکار بازیابی کرد تا برق باتری دوباره شارژ شود. پس از تجربه بیش از ده پروژه در سایت تست درایو، فروشندگان به طور کامل از جذابیت فناوری PHEV چری لذت بردند.

root1682070801064192

جدا از تجربه عمیق سیستم قدرت انرژی جدید، فروشندگان جهانی نیز به طور کامل از راحتی رانندگی و هوشمندی لذت بردند. به طور خاص، TIGGO 8 PRO e هویت پرچمدار خود را با صفحه ابزار 12.3 اینچی LCD، صفحه نمایش کنترل مرکزی 12.5 اینچی و صفحه نمایش لمسی AC LCD 8 اینچی به نمایش گذاشت که حس لوکس بودن را از طریق صفحه نمایش تریپلکس ارائه می دهد.

به ویژه هنگام پارک کردن و عبور از پیچ های باریک، تصویر پانورامای 360 درجه می تواند به کاربران کمک کند تا به راحتی با شرایط اضطراری کنار بیایند. علاوه بر این، مجهز بودن به بیش از ده عملکرد ADAS، در خودروی TIGGO 8 PRO eمی تواند ایمنی سفر را تا حد زیادی بهبود بخشد.

علاوه بر این، کیفیت لوکس آن تحت حالت رندر صدای فراگیر 8 بلندگوی برند SONY، چراغ‌های جلوی چند رنگ و نورگیر پانوراما فوق‌العاده بزرگ، بهبود یافته است.

TIGGO 8 PRO e همچنین می تواند برد الکتریکی خالص 75 کیلومتر را به ارمغان بیاورد. در نتیجه، پاسخگویی سریع به قدرت و محیطی بسیار آرام در سرعت‌های متوسط ​​و پایین دارد که تجربه رانندگی یک خودروی الکتریکی خالص را ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، اگر برای شتاب یا صعود به قدرت قوی‌تری نیاز باشد، موتور به طور هوشمندانه مداخله می‌کند و اشکال مختلفی از ترکیب‌های قدرت مانند سری و موازی را به ارمغان می‌آورد و همیشه حالت بهینه توان خروجی را حفظ می‌کند.

TIGGO 7 PRO e، اولین محصول PHEV چری با طراحی بیرونی انرژی جدید، یک SUV لوکس سبک است که ترکیبی از فناوری پیکربندی و ظاهر مد روز آن است.

 

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian