محصولات

اطلاعات تماس

Triumph TR25

رودستر تریومف در قالب مفهومی TR25 دوباره متولد می شود

 

ترایومف (Triumph) در حال آماده شدن برای بازگشت به صحنه صنعت خودرو با رونمایی از خودروی جاده‌ای ترایومف TR25 است، یک نمونه مفهومی مدرن که نمایی از نحوه بازتولید بزرگترین فرمت این برند را ارائه می‌دهد.

BMW  در حال حاضر صاحب حقوق نامگذاری ترایومف است، TR25 توسط ماکینا طراحی و ساخته شده است. ماکینا یک مشاوره طراحی غیرعمومی است که در لیست مشتریان خود شرکت‌های بزرگ خودروسازی جهان را دارد.

تا به امروز، با یک مفهوم کامل، طراحی ترایومف TR25 بر پایه قطعات مکانیکی بی‌ام‌و i3 S انجام شده است. این خودرو از سیستم قدرت الکتریکی و شاسی مشترکی استفاده می‌کند که هر دوی آن‌ها تأثیر قابل توجهی در تناسب‌ خودروهایی مانند i3 در TR25 داشته‌اند.

بزرگترین تفاوت این خودرو در ارتفاع آن مشاهده می‌شود. بدنه‌ی TR25 کاملاً منحصربه‌فرد است و طراحی آن الهام گرفته شده از نمونه بی‌نظیر ترایومف TR2 “جابیک” است که در سال ۱۹۵۳ ساخته شد و رکورد سرعت زمینی را برای خودروهای زیر ۲ لیتر به دست آورد. طراحی مینیمالیست TR25  که از این رکورد نمادین تأثیر گرفته شده است، بدنه‌ای منحصربه‌فرد را به ارمغان می‌آورد.

فضای کابین هم در نهایت سادگی طراحی شده است. یک نمایشگر در پشت فرمان، اطلاعات ضروری شامل شارژ باتری، سرعت و میزان مسافت قابل پیمایش را نمایش می­‌دهد. فرمان سه پره هم به نحوی یادآور TR2 MCV575 مدل 1953 است، اما چند فناوری مدرن شامل امکان دسترسی به مسیریاب و انتخاب حالت رانندگی و همچنین نمایشگر مرکزی ثابت برای نمایش اطلاعات ضروری را به همراه دارد.

در ادامه تصاویر بیشتری از این خودروی زیبا را میبینیم…

ezgif.com webp to jpg 3 1

147

45444

ezgif.com webp to jpg 1 1

triumph

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian