محصولات

اطلاعات تماس

رهبری توسعه جهانی چری نیو انرژی با نمایش قدرت حفاظت از محیط زیست در چین

 

از آنجایی که قطر مفهوم “سبزترین رویداد ورزشی” را هنگام پیشنهاد برای جام جهانی فوتبال 2022 مطرح کرد، برچسب حفاظت از محیط زیست و همچنین پایداری در همه جای این رویداد دیده می شد.

استادیوم 974 که در نزدیکی بندر ساخته شده و با کانتینرهای جداشدنی ساخته شده است که می توان آنها را پس از مسابقه فوتبال بازیافت کرد، یکی از آنهاست.

استادیوم نهایی این جام جهانی که گنجایش 92000 تماشاگر را دارد توسط یک شرکت چینی ساخته شده است و همچنین اولین پروژه بین المللی است که استانداردهای پنج ستاره سیستم توسعه پایدار جهانی را برآورده می کند.

چین به عنوان اولین کشوری که به فناوری های انرژی جدید در زمینه خودرو توجه کرد، به طور فعال استراتژی حفاظت از محیط زیست توسعه پایدار را دنبال کرد و در نتیجه توجه جهانی را به خود جلب کرد.

اخیراً با ظهور وسایل نقلیه انرژی جدید چین، شرکت های خودروسازی بسیار عالی به تدریج در چشم انداز مردم ظاهر شده اند. چری که دارای بیش از دو دهه تجربه غنی است و به مدت 19 سال متوالی اولین صادرکننده برند مستقل خود بوده است، همواره در فعالیت های حفاظت از محیط زیست مشارکت فعال داشته و مسئولیت های اجتماعی را به دوش می کشد تا سهم قابل توجهی داشته باشد.

در حال حاضر، به لطف مزایای پیشرو چهار پلتفرم خودرو، پنج زیرسیستم عمومی و هفت فناوری اصلی، چری یک سیستم تحقیق و توسعه انرژی جدید، از جمله یکپارچه سازی خودرو، فناوری هسته و قابلیت های توسعه قطعات اصلی را ایجاد کرده است. علاوه بر این، به عنوان یک پروژه ملی فناوری انرژی جدید، فناوری هیبریدی DHT چری، اولین پیکربندی هیبریدی با امکانات کامل بر اساس معماری جهانی قدرت 4.0 با “3 موتور، 3 دنده، 9 حالت کار و 11 نسبت سرعت” است.

گیربکس سیستم هیبریدی DHT که توسط 3 دنده طراحی شده است، می تواند ترکیبی از 9 حالت کار و 11 دنده را به دست آورد، به طوری که در محدوده راندمان بالا با پایداری بیشتری در حالت درایو مستقیم موتور از طریق تنظیم گیربکس کار کند.

میانگین راندمان درایو الکتریکی در شرایط کار NEDC بیشتر از 90٪ است، با حداکثر راندمان انتقال بیش از 97.6٪، که مصرف سوخت را تا حد زیادی کاهش می دهد و عملکرد خروجی را بهبود می بخشد.

در آینده، محصولات انرژی جدید چری به تدریج بخش‌های بیشتری از بازار را شامل می‌شود، از جمله پلاگین هیبریدی، برقی خالص، خودروهای الکتریکی با برد بالا، AWD الکتریکی و سلول سوختی هیدروژنی NEV. این محصولات انرژی جدید پیشرو در صنعت نیز به صورت متوالی در بازار سراسر جهان عرضه خواهند شد و چری تجربه جدیدی از سفرهای سبز و سازگار با محیط زیست را برای کاربران جهانی فراهم می کند.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian