محصولات

اطلاعات تماس

Chery Tiggo 8 PRO 4441

دستیابی چری به رشد دو برابری در حجم فروش و شهرت در سال 2022

 

سال 2022 شاهد عملکرد فوق العاده چری بود. این نه تنها به حجم فروش انباشته جهانی بیش از 1.127 میلیون دستگاه در 11 ماهه اول دست یافته است که 32.6 درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است، بلکه به مجموع صادرات بیش از 406000 دستگاه رسیده است که 70.9 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

این معجزه فروش را می توان به پشتکار چری در تسلط بر فناوری های اصلی نسبت داد. به عنوان یک برند چینی که به تحقیق و توسعه مستقل پایبند است، چری 5 مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان با تیم تحقیق و توسعه متشکل از بیش از 7000 نخبه ساخته است که بسیاری از آنها طراحان و مهندسان ارشدی هستند که به شرکت های خودروسازی کلاس جهانی از جمله جگوار، لندرور و جنرال خدمات داده اند.

Tiggo 8 pro به‌عنوان یک محصول پرچم‌دار چری، معیاری از SUV هفت صندلی متوسط ​​و بزرگ را با استفاده از پیکربندی هوشمند برتر و تجربه سواری لوکس خود تعیین می‌کند.

بر اساس مطالعه عملکرد، اجرا و چیدمان خودرو در سال 2022 (APEAL) که توسط J.D.Power، یک شرکت مشاوره و تحقیقات بازار مشهور جهانی منتشر شده است، Tiggo 8 Pro Max رتبه 2 را در بخش SUV های سایز متوسط ​​دارد. در این میان، جوایز متعددی از جمله “مبتکرترین مدل 2022” در عربستان سعودی و “بهترین شاسی بلند متوسط ​​سال” در مکزیک را به دست آورده است.

 

بدیهی است که پیکربندی فناوری جامع و برتر بزرگترین دلیلی است که Tiggo 8 Pro Max مورد توجه قرار گرفته است. به طور خاص، نسل جدید سیستم ADAS بیش از ده عملکرد هوشمند رانندگی دستیار را ادغام می کند، بنابراین ایمنی رانندگی را تا حد زیادی بهبود می بخشد و در عین حال تجربه رانندگی راحت تری را به همراه دارد.

علاوه بر این، Tiggo 8 Pro Max مجهز به سیستم AWD هوشمند تمام صحنه است که دارای شش حالت رانندگی از جمله اقتصادی، عادی، ورزشی، کمپینگ، اسکی و رانندگی خارج از جاده است تا به طور کامل نیازهای وسایل نقلیه روزانه را برآورده کند. به طور مستقیم میتوانید دامنه سفرهای خود را گسترش دهید…

علاوه بر این، تیگو 8 پرو، که عملکرد فوق‌العاده‌ای نیز دارد، برنده جایزه بهترین خودروی کراس اوور سایز متوسط ​​در نمایشگاه بین‌المللی خودرو فیلیپین شد. شایان ذکر است، Tiggo Pro FAMILY به تازگی برنده “جایزه پرفروش ترین SUV” صادر شده توسط انجمن اتومبیل قطر شده است.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian