محصولات

اطلاعات تماس

root1665455801067048

درخشش “فناوری سیاه” هوشمند چری در سراسر صحنه جهانی

 

اخیراً کنوانسیون تولید جهانی 2022 با موضوع “ساخت آینده بهتر” در هفی Hefei چین برگزار شد. با 11 نمایشگاه از جمله جدیدترین خودروهای مفهومی، مدل های ستاره ای و “فناوری سیاه” هوشمند،

چری همچنین در “مجمع چین و آلمان برای توسعه صنعت NEV” و رویدادهای مهم دیگر شرکت کرد تا آخرین نوآوری های برندهای خودروی چینی را برای مقامات داخلی و خارجی حاضر، مهمانان از همه اقشار و مشتریان در سراسر جهان به نمایش بگذارد.

این کنوانسیون جهانی طی 4 روز، بیش از 640 غرفه‌دار از جمله 500 شرکت برتر جهان، 500 شرکت برتر چین، شرکت‌های تک شاخ و شرکت‌های کوچک و متوسط از نظر فناوری پیشرفته را گرد هم آورد.

همچنین تعدادی از فناوری‌های هوشمند، از جمله سیستم ماهواره‌ای ناوبری BeiDou، اولین هواپیمای سرنشین دار Zhanhong چین نیز رونمایی خواهد شد. در طول این کنوانسیون، 38 انجمن اصلی، رویدادهای ویژه، انجمن های موازی و سایر فعالیت های کلیدی نیز برگزار خواهد شد.

root1665455828521210

 

خودروی مفهومی ویژن- GENE که در نمایشگاه مستقل چری رونمایی خواهد شد، یک کاوش جسورانه و آوانگارد در مورد خودروهای آینده توسط چری است. این اولین بار است که وسیله نقلیه مفهومی ویژن چری GENE در یک نمایشگاه خارجی شرکت می کند. علاوه بر نمایش طرح‌های اصلی برندهای خودروسازی چینی در ابعاد مختلف مانند طراحی، تجربه و محیط زیست، GENE همچنین ارتباط مفهومی بین “Metaverse” و “وسایل نقلیه آینده” را با پشتیبانی اکوسیستم Galaxy که بطور مستقل توسط Chery توسعه یافته است ادغام می کند، GENE با کمک بسیاری از “فناوری های سخت افزاری” دستورالعملی را جهت توسعه خودرو تعیین کرده است.

در میان این خودروهای نمایشگاهی می‌توان به ایکار  Icar اشاره کرد که به کاربران زن اهمیت می‌دهد، مدل‌های سوخت‌رسان، مدل‌های برقی خالص و همچنین TIGGO 8 PRO e+ که امسال به تازگی به بازار عرضه شده است، گزینه‌هایی را در سناریوهای متفاوتی برای گروه‌های هدف مختلف ارائه می‌کند.

root1665455856169650

این تصویر اولین پیکربندی هیبریدی تمام عملکرد جهان را نشان می دهد که توسط چری به طور مستقل توسعه یافته است.

به‌عنوان جدیدترین دستاورد تحقیق و توسعه فناوری قدرت در «مهارت برجسته» چری، این یکی از نقاط برجسته منطقه نمایشگاه است. یک موتور تزریق مستقیم توربوشارژ 2.0 لیتری، یک موتور هیبریدی با راندمان بالا 1.5T و یک گیربکس هیبریدی DHT طرح “توان کامل” چری را نشان می دهد.

موتور هیبریدی 1.5T با راندمان بالا که توسط چری برای وسایل نقلیه هیبریدی توسعه یافته است، مجهز به فناوری های پیشرفته ای مانند چرخه میلر عمیق، نسل چهارم سیستم احتراق جدید i-HEC IV است.

و توربوشارژر جدید با راندمان بالا با کنترل الکترونیکی. علاوه بر این، اولین DHT پیکربندی هیبریدی با امکانات کامل، که تعادل قدرت، نرمی رانندگی و مقرون به صرفه بودن را ارائه می‌دهد، دارای طراحی چند دنده‌ای با حالت 9 کارکردی و نسبت‌های 11 سرعته است.

به لطف ارتقای “تکنولوژی چری” و بهبود مستمر قابلیت سیستم، چری از امسال به طور مداوم “حالت شتاب” را آغاز کرده است که منجر به افزایش قابل توجه فروش در بازار، کیفیت محصول و شهرت مشتری شده است.

 

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian