13
جولای

داستانهای کاربران چری|TIGGO8 در دوره همه گیری کرونا

بسیاری از افراد اهمیت داشتن یک ماشین شخصی را در دوره پاندمی درک کرده اند. بدون اتومبیل ، تهیه مایحتاج زندگی یا حتی بیرون رفتن دشوار خواهد بود. TIGGO8 به عنوان محصول پرچمدار چری ، به گزینه اولویت بسیاری از کاربران خانواده تبدیل شده است که توسط فضای بزرگ و قدرت قوی مدل جذب می شوند. امروز ، کاربران TIGGO8 به ما می پیوندند تا فاش کنند که چرا این مدل دارای ارزش مالکیت است.

  • کی خواستید ماشین شخصی خود را بخرید؟

ترجیح دادم تاکسی بگیرم یا ماشین اجاره کنم چون هزینه خیلی کمتر از داشتن ماشین شخصی خودم است. با این حال ، در دوره همه گیری ، متوجه ناراحتی های زیادی در مورد نداشتن ماشین شخصی خودم شدم. بنابراین من تمایل زیادی به خرید یک اتومبیل دارم.

  • چرا تصمیم به خرید TIGGO8 چری گرفتید؟

محصولات چری کاملاً مشهور است. من از بسیاری از دوستان یاد گرفتم که آنها تجربه فوق العاده ای از رانندگی یا سوار شدن در محصولات چری مانند TIGGO 3 و TIGGO 7 را دارند. هنگام انتخاب خودرو ، من در همان زمان اندازه خانواده و قیمت خودرو را در نظر گرفتم. بعد از انجام سوالات آنلاین و بازدید از فروشگاه 4S ، فضای فوق العاده TIGGO8 و احساس درجه یک وسایل لوکس آن مرا به خود جلب کرد.

  • به نظر شما بعد از خرید خودرو چه تغییراتی در زندگی شما اتفاق افتاده است؟

قبل از خرید ماشین ، فکر می کردم گرفتن تاکسی یا اجاره ماشین آسان است. با این حال ، چنین رویکردی منجربه مشغله درساعات مختلف و ناراحتی در اوقات فراغت شد.  بعد از خرید ماشین شخصی خودم زندگی راحت تر شده است. لازم نیست که عجله کنم تاکسی را در ساعتهایی که عجله دارم بگیرم. من می توانم خانواده خود را در پیک نیک آخرهفته ببرم. سناریوهای زندگی من به روشی راحت پیوند خوردند. در دوره همه گیری ، من از نگرانی های مربوط به سرایت که ممکن است با حمل وسایل نقلیه عمومی ایجاد شود ، آزاد شدم.

  • خوب ، ماشین جدید به زندگی شما کمک می کند. نظر شما در مورد کیفیت TIGGO8 چیست؟

وسایل نقلیه چری از کیفیت قابل قبولی برخوردارهستند. به ویژه ، به عنوان آخرین محصول پرچمدار چری ، TIGGO8 عملکردها و تنظیمات کاملی دارد. این مدل علاوه بر ظاهر جذاب ، در کلاس های خود از کلاس درجه یک نیز بهره می برد ، واکنش سریع ، شتاب و فشار قوی دارد. و توسط فضای بزرگ و قدرت زیاد نشان داده می شود. به عنوان مدل هفت صندلی ، TIGGO8 فضای صندوق عقب بزرگی دارد که پس از گذاشتن صندلی های عقب به 1930L می رسد. موتور نیرو قوی با 37.1٪ راندمان حرارتی و مصرف سوخت 8.3L / 100km تولید می کند.

  • در حقیقت ، برای یک خودروی خانوادگی بسیار کاربردی و راحت است. عملکرد TIGGO8 در تنظیمات چیست؟

تنظیمات TIGGO 8 بیش از ارزش آن است. اما دستبند هوشمند آن بزرگترین شگفتی را برای ما به ارمغان می آورد. این می تواند خودرو را قفل / باز کند و موتور را از راه دور روشن کند ، که مانند یک کلید کار می کند. من فقط این دستبند هوشمند را برای رانندگی اتومبیل می گیرم و احساس راحتی بیشتری می کنم.

علاوه بر این ، این مدل همچنین دارای صفحه نمایش کنسول 10.25 اینچی ، تصویر HD پانورامای معکوس و سایر کارکردهای عملی ، که قابل اعتماد هستند. در یک کلام ، این مدل بیش از ارزشش قیمت دارد. این امر کیفیت زندگی را بدون ایجاد بار مالی آشکار بهبود می بخشد.

  • در صورت امکان ، آیا TIGGO8 را به اعضای خانواده یا دوستان خود توصیه می کنید؟

قطعاً بله ، در بین وسایل نقلیه همان کلاس ، TIGGO8 چری دراولویت انتخاب است. این مدل به لطف فضای بسیار بزرگ ، ریزه کاری های لوکس و پیکربندی های هوشمند که از رقبای هم کلاس رده بالایی برخوردار است ، تجربه رانندگی / سواری درجه یک را برای من به ارمغان می آورد. من به اعضای خانواده و دوستانم خواهم گفت تا آنها احساس من و کیفیت چری را بدانند.