محصولات

اطلاعات تماس

14825

خودروهای لوکس برقی با سری EXLANTIX برند اکسید

 

بهار امسال بیستمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شانگهای با عنوانی ویژه برگزار شد:  «استقبال از عصر جدید در صنعت خودرو»؛ نمایشگاهی که در آن، برند اکسید حضوری  چشمگیر داشت و از محصولات برقی های-تک و تکنولوژی‌های مدرن خود رونمایی کرد. همچنین در این نمایشگاه، اکسید سری برقی پیشرو خود یعنی EXLANTIX را به جهانیان معرفی کرد.

در خلال این نمایشگاه، برند اکسید ابتدا پلتفرم برقی E0X خود را معرفی کرد. این پلتفرم مدرن به طور ویژه برای خودروهای برقی طراحی‌شده و ویژگی اصلی آن این است که تجربه‌ای راحت و لذت‌بخش، برای سرنشینان خودروهای این برند فراهم می‌آورد.

اما نقطه عطف این نمایشگاه برای اکسید، رونمایی از سری EXLANTIX این برند بود. نام این سری محصول برگرفته از تمدن افسانه‌ای و پیشرو آتلانتیس است که نشانگر تکنولوژی‌های مدرن و پیشرفته به‌کاررفته در این سری به ویژه در حوزه انرژی‌های جدید است. اکسید با انتخاب این نام نشان داده که می‌خواهد افسانه‌های گذشته را این بار با فراهم آوردن تجربه‌ی ایده‌آل سفر با خودروهای مدرن برای سرنشینان به واقعیت تبدیل کند.

SUV الکتریکی EXEED Exlantix E0Y که در نمایشگاه شانگهای ارائه شد، در سال 2024 در بازار روسیه ظاهر می شود. به گفته سرویس مطبوعاتی این خودروساز، EXEED Exlantix E0Y بر روی پلت فرم الکتریکی E0X ساخته شده است. چراغ‌های جلوی LED که در سراسر جلوی خودرو اجرا می‌شوند، آن را از نظر بصری عریض‌تر می‌کنند، در حالی که خط سقف برآمده فضایی را برای مسافران ردیف دوم فراهم می‌کند. EXEED Exlantix E0Y حدود 5 متر طول و تقریبا 2 متر عرض دارد. این خودرو به دو موتور الکتریکی با ظرفیت کل 480 اسب بخار مجهز خواهد شد. شتاب تا 100 کیلومتر در ساعت حدود 3 ثانیه خواهد بود. انتظار می‌رود این خودرو به باتری جدید و با ظرفیت بالا از شرکت پیشرو باتری Ningde با برد بیش از 700 کیلومتر مجهز شود.

در سطوح بالای تریم، چهار صندلی چرخان در کابین، سیستم صوتی با 23 بلندگو با کاهش نویز فعال و سیستم رانندگی خودکار سطح L3 (با پارکینگ خودکار و لیدار) امکان پذیر است.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian