10
آگوست

حمایت چری از پیروزی باشگاه فوتبال کوپا سودامریکانا

در صبح روز اول نوامبر ، باشگاه اکوادوریایی ( Independiente del Valle IDV ) که توسط چری حمایت می شود ، باشگاه آرژانتینی Colón را در استادیوم  General Pablo Rojas در آسونسیان ، پایتخت پاراگوئه شکست داد و با کسب اولین عنوان قهرمانی خود در کوپا سودامریکانا و تقویت بازاریابی جهانی ورزشی چری موفق شد. چری از زمان ورودش به اکوادور در سال 2006 ،  بعد از 14 سال توسعه ، به فروش سالانه بیش از 3،000 واحد دست یافته و توجه و محبوبیت گسترده ای در مصرف کنندگان محلی داشته است. چری به ساخت برند اهمیت زیادی داده و مسئولیت اجتماعی برندش در اکوادور را بر عهده گرفته است. حمایت مالی ورزشی دقیقاً یک کاوش موفقیت آمیز از Chery در ساخت برند است. پیروزی IDV باعث افزایش بیشتر نفوذ برند چری در اکوادور و آمریکای جنوبی شده است.

حمایت مالی IDV اولین تلاش چری در بازاریابی بین المللی ورزش نیست. در اوایل سال 2013 ، چری از تیم ملی شیلی و باشگاه مشهور فوتبال برزیل Santos FC حمایت مالی کرد. در سال 2016 ، چری از 5 باشگاه در لیگ برتر مصر حمایت مالی کرد که لوگوی آن در تمام مسابقات خود در بیلبوردهای کنار زمین ظاهر شد. ماه گذشته ، چری از سرگئی کورینلنکو ، افسانه ای در لیگ برتر فوتبال روسیه ، به عنوان سفیر برند چری در روسیه دعوت کرد تا برند چری را در روسیه به روز کند.با شناخت روح ورزش است که انسانها از طریق فعالیتهای رقابتی ارتباط برقرار می کنند و تلاش می کنند تا مثبت باشند و در اوج پیشرفت قرار بگیرند. این امر باعث می شود كه ورزش ، سن ، نژاد ، جنسیت و سایر موانع را به خود اختصاص دهد و به زبان رایج دنیا تبدیل شود. چری فرهنگ ورزشی را با گرایش به برند ، فرهنگ سازمانی و مسئولیت اجتماعی ترکیب کرده و نشاط و جذابیت فرهنگی ورزشی را با تجربه برند جوان و شیک چری از طریق توجه و سرمایه گذاری مداوم ادغام کرده است ، برای اینکه تصویر برند چری ریشه های عمیقی در دل همه مصرف کنندگان که علاقه مند به ورزش در جهان هستند ، بچرخد. چری که تحت تأثیر بازاریابی ورزشی و بین المللی سازی برند قرار دارد ، در چارچوب رشد موفق شده است. در ماه اکتبر ، چری 70.300 واحد به فروش رساند ، که در ماه 2.9 درصد افزایش در ماه و 5.2 درصد نسبت به سال گذشته و در سال جدید به سطح اوج رسیده است.

دو سری محبوب چری: Tiggo و Arrizo با فروش زیاد به شدت موفق عمل کردند. New Tiggo 8 با 13152 واحد سهم داشته است ، که ماهانه 10.6٪ افزایش در ماه و 80.2٪ در سال ، فروش بیش از 10،000 واحد برای سه ماه متوالی. Arrizo با 11،198 واحد همکاری داشته است که ماهانه 8/8٪ و ماه 16٪ نسبت به سال گذشته ، فروش بیش از 10،000 واحد برای دو ماه متوالی بوده است.

ماشین و ورزش شباهت های زیادی دارند. هر دو بر سرعت ، قدرت و اشتیاق تأکید می کنند ، محدودیت های سن ، نژاد و جنسیت را برای برقراری ارتباط بین مردم می شکنند. چری در حدود 20 سال گذشته به فروش تجمعی بیش از 1.5 میلیون واحد در خارج از کشور رسیده است ، بدین ترتیب در یک مسیر نوآوری در بازاریابی از اکتشاف ساختمان برند برای عمل به آن است. این بهترین توصیف برای ورزش دوستی است.