محصولات

اطلاعات تماس

1401 09 02

جزئیات اولیه Chery Omoda 5 2023 برای استرالیا

 

برند چینی بازگشته چری آماده می‌شود تا چهار نسخه از شاسی‌بلند کوچک Omoda 5 خود را در استرالیا عرضه کند که همگی دارای مجموعه‌ای از فناوری ایمنی پیشرفته به‌عنوان استاندارد هستند و رتبه‌بندی تصادف ANCAP در آینده را دارا میباشد.

چری اومودا 5 2023 قرار است با انتخابی از دو درجه مدل و دو موتور و رتبه ایمنی ANCAP از پایان سال جاری در استرالیا عرضه شود.اما قیمت ها هنوز تایید نشده است.

نمایندگان این برند تایید کرده‌اند که درایو این خودرو دو مدل در دسترس خواهد بود، که هر کدام یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی با دیفرانسیل جلو و یک موتور 1.6 لیتری توربو بنزینی با چهار چرخ متحرک دارا میباشد.

5 2023

نسخه‌های 1.5 لیتری دیفرانسیل جلو اولین نمونه‌هایی هستند که تا پایان سال جاری عرضه می‌شوند. چند هفته دیرتر از زمان پیش‌بینی‌شده، با عرضه‌ای که قبلاً برای اواخر اکتبر یا زمانی در نوامبر اعلام شده بود – با گزینه 1.6 لیتری چهارچرخ متحرک که در سال آینده عرضه می‌شود.

همه مدل‌ها با مجموعه کاملی از ویژگی‌های ایمنی پیشرفته عرضه می‌شوند.  نماینده ی برند چری گفت که این شرکت “قطعا” Omoda 5 را برای آزمایش توسط سازمان ایمنی مستقل استرالیا ANCAP ارائه خواهد کرد.

9510omoda5

قیمت‌های جدید Chery Omoda 5 هنوز تایید نشده است، با این حال چری در حال بررسی مشتریان بالقوه در رسانه‌های اجتماعی در مورد قیمت‌های بین 28000 تا 39990 دلار به اضافه هزینه‌های جاده‌ای و مطابق با رقبای چین، کره جنوبی و ژاپن است.

این قیمت برای یکی از دو مدل 1.5 لیتری اعمال می شود که بررسی های منتشر شده توسط چری در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که ممکن است 108 کیلووات و 210 نیوتن متر در بازار استرالیا (کاهش 7 کیلووات/20 نیوتن متر در خروجی های چین) با گیربکس اتوماتیک متغیر مستمر تولید کند.

در همین حال، نسخه 1.6 لیتری توربو با قدرت 145 کیلووات و 290 نیوتن متر در چین با گیربکس هفت سرعته اتوماتیک دوکلاچه و چهار چرخ متحرک (برای استرالیا) تولید می کند.

 

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian