15
سپتامبر

جایگاه جهانی چری

چری براساس قدرت خود در تحقیق و توسعه و فناوری ، در حال تولید نوآوری های مداوم برای تولید قدرت صعودی برند است.

تا امروز، چری به یکی از برندهای خودرویی چین تبدیل شده است که بیشترین حق اختراع را در اختیار دارد. تا کنون، چری دارای 11،032 اختراع ثبت شده مجاز است که در رتبه نخست در میان برندهای خودرویی چین قرار دارد. فقط در سال 2018 ، چری 1038 اختراع ثبت شده جدید داشت. در همان زمان ، تعدادی از نتایج بدیع ، گیربکس اتوماتیک ، که نشان دهنده سطح بالایی از گیربکس های خود چین است ، راه اندازی شده است ، در محصولات جدید نصب شد موتور Chery 1.6TGDI ، که در سطح جهانی پیشرو است ، در این محصول قرار گرفت. و چری ساخت سیستم پلتفرم محصول خود را بهبود بخشید.

علاوه بر این ، چری مراکز تحقیق و توسعه خود را در آمریکای شمالی و اروپا به بهره برداری رساند ، به این معنی که سیستم توسعه جهانی را ایجاد کرده است. سیستم سازی اساس کیفیت محصول را تشکیل می دهد. در سالهای اخیر ، چری ، با بهبود و بهینه سازی سیستم توسعه مثبت محصول و فرآیند با استاندارد بین المللی ، به تدریج در حال ایجاد CPS ، سیستم استاندارد تولید یکنواخت جهانی است که کیفیت محصولات جدید را به شدت تضمین می کند. در حال حاضر ، Chery’s IPTV بهتر از متوسط صنعت است و از برخی برند های اصلی JV فراتر رفته است.

چری بیش از یک دهه در بازارهای خارج از کشور حضور داشته است ، بنابراین شناخت عمیقی از قوانین و تخصص بازاریابی در بازار بین المللی خودرو پیدا کرده است. چری نه تنها محصولات با کیفیت برتر را به بازارهای خارج از کشورمی آورد، بلکه فناوری ها و سیستم مدیریتی پیشرو را نیز به ارمغان می آورد. در5 لیست  بعد از Huawei ، Hisense و Alibaba ، و غیره شماره 1 در میان تولید کنندگان خودرو ایستاده است. در ژانویه 2019 ، چری با فروش 61 هزار و 815 دستگاه و رشد 23.3 درصدی ، روند رشد سریع فروش را ادامه داد. در این زمینه ، چری به ارتقا رتبه فن آوری ها و کیفیت خود ، ارتقا تجربه مشتری و تلاش زیادی در زمینه نام تجاری ، فناوری ، محصول ، مدیریت و همکاری در خارج از کشور ادامه خواهد داد ، بنابراین شرکت را به روشی جامع پیش می برد.