محصولات

اطلاعات تماس

Untitled 1

تیگو 8 پرو در برابر رنو کولئوس؛ رقابت کراس اوورهای شیک

تیگو 8 پرو در برابر رنو کولئوس؛ رقابت کراس اوورهای شیک

 

در جذابیت و ظاهر خوب رنو کولئوس نباید شک کرد و تیگو 8 پرو بر اساس زبان طراحی جدید چری طراحی شده و کراس اوور کاملا به روز و چشم نواز است.

به لطف داشتن 7 صندلی، تیگو 8 پرو نسبت به رنو کولئوس و بسیاری کراس اوورهای دیگر در همان بخش بازار برتری دارد. همچنین به لطف وجود مانیتور 12.9 اینچی تمام عرض و ترکیبی از چرم و مواد به کار رفته با طرح‌های فلزی (روکش فلزی برای پلاستیک)، کاملاً مدرن‌تر و گران‌تر از رنو کولئوس به نظر می‌رسد که فقط دارای یک مانیتور در قسمت مرکزی داشبورد بسیار جذاب مجهز شده و حدود 3-4 سال از تیگو 8 پرو پیرتر نشان می دهد.

در این میان فضای کابین هر دو خودرو برای استفاده خانوادگی در سفرها و حمل و نقل پنج نفره کاملا رضایت بخش است و هر دو به عنوان کراس اوورهای خانوادگی سایز متوسط در بازار جهانی حرفی برای گفتن دارند.  از نظر کیفیت هر دو خودرو در رده خودروهای میان قیمت و نسبتاً اقتصادی بازار دسته بندی می شوند، اما تیگو 8 پرو به دلیل عرضه در بازار کشورهای در حال توسعه، ظاهری نسبتاً لوکس با استفاده از نرم افزار دارد. قطعات پلاستیکی و صندلی های چرمی. و تریم داخلی نشان می دهد و به وضوح یک سر و گردن جذاب تر از رنو کولئوس است.

از نظر آپشن های رفاهی بی شک تیگو 8 کامل ترین کراس اوور بازار خودرو کشور (حتی با احتساب خودروهای وارداتی اروپایی) است و هیچ خودرویی تا بن دندان مسلح با این چینی قابل رقابت نیست.

از نظر عملکرد فنی و دینامیکی، تیگو 8 پرو به طور قابل توجهی سریعتر از رنو کولئوس است و می تواند عملکرد دلپذیری را به خصوص در شتاب گیری میان رده (در سرعت های 80 تا 120 کیلومتر بر ساعت) ارائه دهد.

از طرفی با وجود امکانات رفاهی و تجهیزات بیشتر تیگو 8، باید گفت که متاسفانه برخی از این تجهیزات عملکرد چندان دقیقی در شرایط ترافیکی ایران ارائه نمی دهند و به عنوان مثال سیستم تعمیر و نگهداری خودرو بین خطوط ترافیکی چندان مناسب نیست. به دلیل ضعف خط کشی جاده کارآمد است. و همچنین سیستم کروز کنترل تطبیقی خودرو (که می تواند فاصله بین خودرو و خودروی جلویی را حفظ کند) از دیگر سیستم های بسیار کارآمد و لذت بخش برای ترافیک سنگین است که ممکن است در ترافیک روان و به دلیل لایه های زیاد سایر رانندگان نیاز به مداخله راننده بنابراین، برخی از گزینه های راحتی تیگو 8 ممکن است در شرایط رانندگی واقعی کاربرد چندانی نداشته باشند.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian