محصولات

اطلاعات تماس

18020تیگو7 پرو

تیگو 7 پرو مقدمه ای بر کلاس جدید محصولات چری

 

تیگو 7 پرو در واقع نسل جدید تیگو 7، پرچمدار سابق چری در ایران است. نسخه قبلی این خودرو در سال 96 به بازار ایران آمد و توانست مشتریان ایرانی را با کلاس جدید محصولات چری آشنا کند.

تمامی خودروهای گروه چری از جلوپنجره کهکشانی استفاده می کنند که حالا می توان آن را امضای جدید طراحان چری نامید، ابعاد کلی تیگو 7 پرو نسبت به نسل قبل افزایش یافته است و اکنون با خودرویی بلندتر و بلندتر روبرو هستیم اما عرض خودرو کمی کاهش یافته است، فاصله بین دو محور تیگو 7 پرو نیز 20 میلی متر بیشتر از تیگو 7 است.

e428

 

در نمای جلو، به جز جلو پنجره کهکشانی، فرم جدید چراغ های ماتریسی تیگو 7 پرو جذاب است و فرم مکعبی جلوی خودرو نیز به عضلانی جلوه دادن آن کمک می کند.

در هنگام رانندگی دید راننده به اطراف خودرو خوب است و اعتقاد بر این است که می توان به سرعت کنترل کافی برای رانندگی خودرو در ترافیک و معابر باریک به دست آورد، گیربکس خودرو نیز همانطور که انتظار می رود صاف و بدون هیچ مکث و ضربه ای است.

4fbf9 123666

 

دور موتور مناسب است در اختیار راننده قرار می دهد. صندلی های هر دو ردیف فضای کافی و نرمی را در اختیار مسافران قرار می دهد که در کل حس مثبتی را به همه سرنشینان القا می کند.

Chery Tiggo 7 Pro6

 

حتما به یاد داشته باشید که گیربکس دو کلاچه مدل قبلی تیگو 7 در ترافیک شهری در صورت رعایت نکردن دستورالعمل های رانندگی با این مدل گیربکس ها دچار مشکلاتی مانند گرم شدن صفحه کلاچ و کاهش کارایی می شود. گیربکس نه سرعته cvt در نسل جدید سایر مشکلات با تعویض گیربکس 9 سرعته CVT حل شده است و اکنون عملکرد تیگو 7 پرو پایدارتر از قبل احساس می شود.

 

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian