06
اکتبر

توسعه هیجان انگیز چری طی 21 سال

در 18 ماه مه ، 21 سال پیش ، اولین موتور چری مشتعل شد و از خط تولید خارج شد. از آن زمان ، “هسته چین” از خودروهای ساخت چین پیشرفت مهیجی داشته است. تنها 4 سال بعد ، نسل اول موتور سری ACTECO که به طور مستقل توسط چری ساخته شد ، از خط تولید خارج شد و این نشان داد که برند های چینی دارای اولین موتور سریالی هستند که کاملاً رو به جلو توسعه یافته و دارای حقوق مالکیت معنوی مستقلی است.

21 سال بعد ، موتور سری Chery ACTECO ، هم اکنون ، یک سری از محصولات را با جایگزینی از 0.8 لیتر به 4.0 لیتر پس از سه نسل “تکامل” تولید کرده است ، با بیش از 7 میلیون کاربر در حال سبقت گرفتن است.

محصولات موتور چری با وسایل نقلیه کامل خود به بیش از 80 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر شده است ،و به طور جداگانه به امریکا ، ژاپن ، آلمان و دیگر قدرت های صنعتی خودرو صادر می شود.

به عنوان یک نماینده قدرتمند “China Core” ، در مجموع 6 موتور گروه چری به عنوان “ده موتور برتر” انتخاب می شوند.

از ابتدای سال جاری ، با تأثیر نامطلوب اپیدمی COVID-19 در صنعت خودرو ،گروه چری بهبود سریعی در فروش داشته است.

از آنجا که مدلهای اصلی که شاهد افزایش ماه به ماه فروش داخلی و صادرات خارج از کشور بوده اند ،همه مجهز به موتور نسل سوم ACTECO 1.6TGDI چری هستند. از نسل جدید چری Tiggo 8 و Tiggo 7 Pro گرفته تا مارک های سطح بالا مانند EXEED TXL / TX و LX ، موتور ACTECO 1.6TGDI تجربه قدرت هیجان انگیز و روان را برای کاربران جهانی به ارمغان آورده است.

چری توسعه خود را از موتور آغاز کرد. در سال 1997 ، کارخانه اتومبیل چری آغاز به کار کرد و پایه کارخانه، موتور بود که برای اولین بار رانده شد.