محصولات

اطلاعات تماس

w16 میسترال3

تصاویر خیره کننده از ابرخودروی ۱۴۲ میلیارد تومانی

شرکت بوگاتی درباره مشخصات فنی این رودستر شگفت انگیز گفت که بوگاتی W16 میسترال گرانقیمت مانند مدل های قبلی از موتور 8 لیتری چهار توربو 16 سیلندر با پیکربندی W16 استفاده می کند. این موتور قادر است قدرتی معادل 1578 اسب بخار با گشتاور 1600 نیوتن متر تولید کند.

 

 

4500

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فرارو، کمپانی بوگاتی به تازگی از آخرین محصول خود تحت عنوان میسترال رونمایی کرده است. رودستری که براساس ساختار شیرون توسعه یافته و علمکرد شگفت انگیزتری دارد. بوگاتی قصد دارد که با عرضه این محصول گامی به سوی تولید خودروهای برقی و هیبریدی بردارد.

شرکت خودروساز فرانسوی – آلمانی در مورد بوگاتی ویسترال گفته که این محصول ۵ میلیون یورو قیمت دارد و تنها ۹۹ دستگاه از آن تولید می‌شود. این رقم به پول ما و با حساب یورو ۲۸ هزار و ۴۲۰ تومانی، حدود ۱۴۲ میلیارد تومان برای خریداران آب می‌خورد.

 

99 254

 

البته جالب است بدانید که این ۹۹ دستگاه به بازار عرضه نمی‌شوند تا طرفداران ثروتمند بوگاتی در سراسر دنیا سراغ شان بروند و بخرند. آنطور که مسئولان این خودروسازی لوکس گفته اند تمام ۹۹ دستگاه از قبل فروخته شده و تنها باید به مالکان شان تحویل داده شوند.

بوگاتی اعلام کرده که اولین نمونه‌های این خودرو را در ابتدای سال ۲۰۲۴ به مالکان ثروتمند میسترال تحویل خواهد داد.

مشخصات فنی بوگاتی W۱۶ میسترال

شرکت بوگاتی در مورد مشخصات فنی این رودستر شگفت انگیز گفته که بوگاتی W۱۶ میسترال گران قیمت، همچون مدل‌های پیشین از پیشرانه ۸ لیتری چهار توربو، ۱۶ سیلندر با آرایش W۱۶ بهره می‌برد. این پیشرانه قادر به تولید قدرتی معادل یکهزار و ۵۷۸ اسب بخار با گشتاور یکهزار و ۶۰۰ نیوتن متر است.

bugatti mistral live image

 

احتمالا حالا فکر می‌کنید که پیش‌تر این پیشرانه و خروجی را در بوگاتی شیرون ۳۰۰+ هم دیده اید. بله درست است. در واقع بوگاتی قصد دارد با این پیشرانه میسترال را به سریع‌ترین خودروی رودستر جهان بدل کند.

البته بوگاتی هنوز جزئیاتی از عملکرد فنی این پیشرانه منتشر نکرده است. اما با این وجود با نگاهی به عملکرد بوگاتی شیرون ۳۰۰+ می‌توانیم به این نکته برسیم که بوگاتی W۱۶ میسترال بدون شک در سرعت و شتاب گیری قدرتمند ظاهر خواهد شد.

2023 3

 

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian