Skip to content Skip to footer

تسلا و دوباره فراخوانی برای خرابی های متعدد!

 

تسلا که به دلیل مشکلات مونتاژی و ایرادات متعدد الکتریکی و فنی یکی از سودآورترین شرکت‌های خودروسازی جهان محسوب می‌شود، این بار در عرض یک روز دو فراخوان متفاوت برای مشکلات متعدد خودروهای تولیدی خود صادر کرده است.

فراخوان این شرکت از حدود 30000 خودروی مدل X در ایالات متحده در روز جمعه به دلیل مشکلی که ممکن است باعث شود کیسه هوای سرنشین جلو به درستی باز نشود، سهام آن را تقریباً سه درصد کاهش داد و به پایین‌ترین حد در دو سال گذشته رسید.

این سازنده خودروهای برقی روز شنبه در پرونده ای به اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها گفت که فراخوان چراغ عقب خودروهای مدل 3 2023 و خودروهای مدل Y 2020 تا 2023 را پوشش می دهد.

تسلا که مستقر در تگزاس است، اعلام کرد که برای رفع مشکل چراغ عقب، به‌روزرسانی هوایی را ارائه خواهد کرد و گفت که هیچ گزارشی مبنی بر تصادف یا جراحت مرتبط با فراخوان ندارد.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت گفت که این فراخوان به دنبال شکایات مشتریانی است که در اواخر اکتبر از آن مطلع شد و ادعا می‌کرد که چراغ‌های عقب خودرو روشن نمی‌شوند. گفت که سه گزارش گارانتی در مورد این مشکل دریافت کرده است.

بر اساس داده‌ها، تسلا 19 کمپین فراخوان در ایالات‌متحده را در سال 2022 گزارش کرده است که بیش از 3.7 میلیون خودرو را شامل می شود که چهار بار در ماه نوامبر بوده است.

Leave a comment

0.0/5