23
ژوئن

تست ایمنی و آزمایش های موفق TIGGO 8

علاوه بر تأیید توسعه از محیط های شدید ، از نظر تست قابلیت اطمینان در رانندگی روزانه ، TIGGO 8 در 100000 کیلومتر جاده ، تغییراتی را انجام داده است و شرایط مختلف جاده پیچیده را در مرکز شهرها ، حومه ها ، بزرگراه ها ، کوهستان ها و مناطق دیگر پوشش داده است و از این طریق ثبات همه را تضمین می کند.

برای رفع نیازهای کاربردی متنوع کاربران جهانی ، علاوه بر کارکردهای مختلف عملی ، TIGGO 8 مجهز به صفحه نمایش لمسی بسیار بزرگ 10.25 اینچی با کیفیت بالا ، درب اتوماتیک برقی و تصویر پانورامای 360 درجه با کیفیت بالا است ، همچنین اضافه می شود، با برخی تنظیمات هوشمند برای “خودروهای لوکس” ، مانند سیستم تمیز کردن کابین فعال از راه دور RICSCS ، حلقه دستی هوشمند ، و غیره ، که منحصر به فرد در میان خودرو های همان بخش است.

تنظیمات ایمنی، مراقبت دقیق را برای استفاده از اتومبیل شما به ارمغان می آورد.

چری تمرکز خود را بر روی ایمنی خودرو قرارداده است. TIGGO 8 با تنظیمات ایمنی ، بدون محدودیت در مقررات ایمنی در یک منطقه خاص را به طور یکنواخت اضافه می کند. یک بدنه از نوع قفس یکپارچه با مقاومت بالا و 6 قطعه استیل با مقاومت بالا از برند بنتلر برای خودروهای لوکس که پایه ای محکم برای ایمنی منفعل آن است ، 6 کیسه هوا محافظ حلقه ای که می تواند از راننده محافظت کند. علاوه بر این ، TIGGO 8 مجهز به آخرین نسل EOS9.3 BOSCH است که چندین کارکرد ایمنی فعال مانند ABS ، EBD ، EBA ، BOS و غیره را در اختیار دارد. علاوه بر این ، دلیل ترجیح TIGGO 8 توسط کاربران خارج از کشور به طرح ثابت چری در پیشرانه آن نسبت داده شده است.