11
سپتامبر

تحول استراتژیک چری بهترین گروه خودرویی چین 2018

به لطف محصولات کاملاً جدید و عملکرد عالی بازار ، چری با برتری در 136 برند خودرویی چین موفق به کسب جایزه بهترین گروه خودرویی چین برای سال 2018 شد. سال 2018 شاهد اولین رشد منفی در بازار خودروی چین بود. با این وجود ، چری به دلیل عملکرد خارق العاده بازار TIGGO 8 ، ARRIZO 6 ، ARRIZO 5  کاملاً جدید و سایرمحصولات با انرژی جدید ، رشد دو رقمی را تجربه کرد. در سال 2018 ، این برند با افزایش 11 درصدی 753،000 دستگاه فروخت. این در بازارهای خارج از کشور 126،993 واحد فروخته است ، با رشد 18 درصدی نسبت به سال گذشته ، و 16 سال متوالی در جایگاه شماره 1 صادر کنندگان خودروهای مسافری چین قرار دارد.

به گفته یکی از مدیران چری ، “به لطف ارتقا فناوری ، کیفیت و توسعه بین المللی ، که تأثیر تحول استراتژیک چری را برجسته می کند، فروش چری در سال 2018 به جای سقوط  بازار، افزایش یافت.

چری با تکیه بر توسعه فنی ، کیفیت و خدمات را برای تولید محصولاتی جلب می کند که مصرف کنندگان را راضی کند.

این هدفی است که چری برای رسیدن به آن سخت تلاش کرده است. در آینده ، چری همچنان به ارائه محصول و ارزش تجاری بیشتر برای مصرف کنندگان جهانی متعهد خواهد بود تا سبک زندگی بی نقص سفر را توسعه دهد. “

در سال 2018 ، چری با تحقق سه وظیفه ، حضور استراتژیک ، ایجاد ظرفیت سیستم و بهبود رقابت اصلی و در نتیجه سرعت بخشیدن به تکرار و تحویل محصول خود ، تلاش جدی را برای اجرای تحول استراتژیک انجام داد.