محصولات

اطلاعات تماس

1401 08 26 00 20744

تأثیر رو به رشد الکتریکی سازی در نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2022

 

معرفی خودروهای جدید، تجربه‌های تست سواری و رانندگی در داخل و خارج از خانه و موارد دیگر، آخرین فناوری EV را در نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2022  به نمایش می‌گذارد.

مسیرهای متعدد، درایوهای تست خیابانی و نمایشگرهای خودروساز به شرکت کنندگان تجربه ای نو با جدیدترین خودروهای برقی، گازسوز و هیبریدی می‌دهد.

24 Los Angeles 2022

لس آنجلس، 14 نوامبر 2022 — خودروهای الکتریکی در خط مقدم نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2022 قرار دارند، جایی که شرکت کنندگان می توانند طیف گسترده ای از خودروهای الکتریکی جدید را ببینند و تجربه کنند.

37 Los Angele10

نمایشگاه خودروی لس آنجلس که از 18 تا 27 نوامبر در مرکز کنوانسیون لس آنجلس برگزار می‌شود، میزبان اولین خودروهای برقی جدید خواهد بود و به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا به مجموعه‌ای از درایوها و سواری‌های آزمایشی خودروهای الکتریکی دسترسی داشته باشند و مزایای این خودروها ،کامیون‌ها و SUV ها از نظر عملکرد، راحتی و میزان کاربردشان را به نمایش بگذارند.

1401 081010

مجموعه ای به ظاهر بی پایان از خودروها، کراس اوورها، SUV ها و کامیون ها در سراسر نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد. هر دو خودروی برقی و گازسوز برای تست درایوهای در محل در دسترس خواهند بود و فرصت های بی شماری را در اختیار بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار می دهند تا تجربیات رانندگی در فروشگاه را مقایسه کنند.

Los Angeles Auto Show222

Terri Toennies تری تونیس، رئیس نمایشگاه خودرو لس آنجلس، گفت: “با توجه به اینکه کالیفرنیا در مرکز تولید و طراحی خودروهای الکتریکی قرار دارد، نمایشگاه ما همچنان به جذب مبتکران برجسته جهان که می‌خواهند خریداران خودرو در سراسر ایالت ما دسترسی داشته باشند، ادامه می‌دهد.”

از آنجایی که وسایل نقلیه الکتریکی سهم بیشتری از بازار را به دست می‌آورند، بسیار مهم است که مصرف‌کنندگان فرصت تجربه تعداد روزافزون مدل‌های موجود را داشته باشند.»

Los Angeles Auto Show 2022

Los Angeles Auto Show 1500 102

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian