06
سپتامبر

بیشترین حجم صادرات چری در نیم سال اول

 1. بیشترین حجم صادرات چری در نیم سال اول

   

  به تازگی، چری داده های فروش خود را برای نیمه اول سال منتشر کرد. در ماه ژوئن، چری 73،098 وسیله نقلیه فروخت که سالانه 58.3 درصد رشد داشت و روند رشد امسال خود را حفظ کرد.

  از ژانویه تا ژوئن، چری 424،457 دستگاه خودرو فروخته است که رشد سالانه 80.4٪ را نشان می دهد.

  در بازارهای خارج از کشور، فروش محصولات چری امسال تقریباً هر ماه دو برابر یا حتی چهار برابر شده است.

  از ژانویه تا ژوئن، چری در مجموع 118،743 دستگاه خودرو صادر کرد که سالانه 168.4 درصد افزایش داشت و از حجم صادرات 114 هزار دستگاه در سال گذشته بیشتر بود و رکورد جدیدی را ثبت کرد.

  از ماه فوریه ، حجم صادرات خارج از کشور به میزان سالانه 117.3 درصد، 101.9 درصد، 312.5 درصد ، 256.5 درصد و 243.2 درصد رسیده است.

  در برزیل ، حجم فروش Chery با 107 درصد افزایش ، سالانه 207 درصد افزایش یافته است. سهم بازار آن به 1.88 درصد رسیده است و رکورد جدیدی را ثبت کرده است. در روسیه، چری همیشه رشد سریع خود را حفظ کرده است و حجم فروش آن در ماه ژوئن سالانه 348 درصد افزایش یافته است.

   

  در شیلی ، حجم فروش شاسی بلندهای چری برای شش ماه متوالی با سهم بازار 11.7 first در بخش اول بازار قرار گرفته است.

  فروش داغ محصولات چری در سراسر جهان نتیجه عوامل زیادی است. اول، به لطف راه اندازی مدل های جدید PRO، طراحی  شیک Chery و پیکربندی هوشمند و فناوری پیشرفته آن، مورد توجه بیشتر مصرف کنندگان قرار گرفته است.

  در میان آنها، مدل های اصلی نشان داده شده توسط TIGGO 8 PRO و TIGGO 7 PRO همچنان به فروش خوب خود ادامه می دهند و تصویر برند چینی را تغییر شکل داده و “تب چری” را در بازار بین المللی به راه انداخته اند.

  بر اساس مطالعه شاخص رضایت فروش 2021 چین (SSI) که توسط J.D. Power ، یک آژانس معتبر رتبه بندی منتشر شد، چری در رتبه رضایت از فروش برندهای چینی رتبه دوم را کسب کرد.

  در نیمه دوم سال، مدل های سری PRO جدید چری در بازارهای کلیدی مانند آمریکای جنوبی، خاورمیانه و آفریقا عرضه می شوند و ما معتقدیم که عملکرد بازار برجسته تری خواهند داشت.