محصولات

اطلاعات تماس

اتوموبیلیتی روسیه1

بزرگ‌ترین حضور نمایشگاهی ایران؛ نمایشگاه خودرو روسیه دوشنبه افتتاح شد

 

طبق اعلام سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، امروز دوشنبه ٣١ مردادماه، نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه، با حضور جمهوری اسلامی ایران با ۱۷۰۰ متر سالن اختصاصی و ۹۰۰ متر غرفه که بزرگ‌ترین حضور نمایشگاهی ایران محسوب می شود، افتتاح شد.

امید قالیباف اعلام کرد که در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که، دوشنبه در مسکو برگزار می‌شود، وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور نیز حضور خواهد داشت.

سخنگوی صمت در این باره افزود: بیش از ۴۰ شرکت قطعه‌ساز و دو شرکت ایران‌ خودرو و سایپا در نمایشگاه اتوموبیلیتی مسکو غرفه دارند و بیش از ۶۰ نفر از قطعه سازان کشور در قالب هیئت‌های تجاری ضمن بازدید از نمایشگاه و کارخانه‌های قطعه سازی و خودروسازی روسی، جلسات با طرف‌های روس و خودروسازان این کشور مذاکره و تعامل خواهند داشت که این تعامل بر اساس منافع و نیازهای طرفین صورت خواهد گرفت. وی ضمن تاکید بر اینکه در این نمایشگاه چهار روزه، مرکز تبادل و انتقال فناوری و دانش فنی در حوزه قطعه‌سازی و خودرو در نظر گرفته شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود با توجه به تحریم صنعت خودروسازی روسیه شرکت‌های روسی از ظرفیت بالای کشورمان در قطعه‌سازی استفاده کنند. قالیباف همچنین اظهار کرد: مذاکراتی هم در رابطه با ایجاد پلتفرم مشترک بین ایران و روسیه یا ایران، روسیه و چین در حال انجام است که چشم انداز خوبی دارد.

 

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian