محصولات

اطلاعات تماس

toyota prius la motor show321

بررسی نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2022

تویوتا احتمالاً با پریوس جدید و زیبایش که ظرافت زیبایی شناختی را به مجموعه فناوری هیبریدی هوشمندانه‌اش می‌آورد، این نمایش را از آن خود کرده است.

پس شرم آور است که واردکننده بریتانیایی به دلیل فروش ضعیف و این واقعیت که بریتانیایی ها اکنون کراس اوور، هاچ بک یا استیت را ترجیح می دهند، پریوس را به کلی از محدوده خود در سال 2023 کنار می گذارد.

toyota bz compact suv0211

 

همچنین به شاسی‌بلند کامپکت bZ کمک می‌کند، اولین نمایش جهانی تویوتا در نمایشگاهی که هیچ چیز کاملاً جدیدی نداشت. این کراس اوور شیک نشان می‌دهد که خودروساز ژاپنی در حال آماده‌سازی مجموعه‌ای از خودروهای الکتریکی برای جبران تاخیر خود در صحنه خودروهای برقی باتری‌دار (BEV) است.

toyota bz compact suv concept points to an expanded ev range 11

شارژ 173 هزار پوندی برای داکار تقریباً برای یکی از 2500 دستگاه از این سوپراسپرت که همه جا بروید، ارزش خوبی به نظر می‌رسد.

los angeles auto show 202221

شاید این افراطی ترین بیانیه سبک زندگی در نمایشگاه لس آنجلس 2022 بود. آیا مشتریان واقعاً داکار خود را در سراسر صحرا رانندگی خواهند کرد؟  تصادفی نبود که پورشه در آستانه نمایشگاه، تعدادی از خبرنگاران خارجی را در چادرهای تایکان خود در پشت بام کمپینگ کرد.!

برند های برتر کجا بودند؟

غیبت آنها فضای شفافی را برای برندهای نوپا فراهم می کرد تا محصولات خود را یرجسته کنند، و هیچ کدام زیباتر از Genesis X Convertible نبود. و این موضوع نشانه این است که مردم کره جنوبی یکی از داغ ترین املاک در فلک خودروسازی در حال حاضر هستند. کانسپت Vision 74 شرکت مادر هیوندای به همان اندازه قابل توجه بود.

los angeles auto show 20224

برندهای سوپراسپرت ایتالیایی دیگری که با غیبتشان قابل توجه بودند، که راه را برای ابرخودروی دیوانه هیپریون باز کردند، جانوری با نیروی هیدروژنی که به طرز عجیبی با فضاپیماها تبلیغ می شد.

los angeles auto show0917

XP-1 دو سرنشینه که در سال 2020 به عنوان بخشی از برنامه ای برای افزایش پذیرش فناوری هیدروژن در صنعت خودرو معرفی شد، سلول های سوختی هیدروژنی را با ذخیره سازی ابرخازن ترکیب می کند تا چندین موتور الکتریکی را تامین کند. درایو به هر چهار چرخ ارسال می شود و اگرچه جزئیات عملکرد محدود است، اما این شرکت ادعا می کند که می تواند حداکثر سرعت 221 مایل در ساعت را داشته باشد و باید 060 مایل در ساعت را در 2.2 ثانیه مدیریت کند. ابرخازن‌ها کوچک‌تر و سبک‌تر از باتری‌های لیتیوم یونی سنتی هستند و به XP-1 اجازه می‌دهند تا با وزن محدود 1032 کیلوگرم وارد بازار شود.

Hyperion ادعا می‌کند که این مزیت هندلینگ را نسبت به ابرخودروهای برقی با باتری قوی‌تر، که بسیار سنگین‌تر هستند، به آن می‌دهد.

1401 09 03 14 40 58 hyperion xp144

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian