09
نوامبر

برخی از ویژگی های تیگو 7 جدید

برخی از ویژگی های تیگو 7 جدید

 

بدنه هیدرودینامیکی H.D.S

طراحی بدنه پویا و اسپورت که بیانگر سیالیت بوده و از عناصر طبیعی مانند آب ریشه گرفته است.

چراغ های عقب LED با طرح پنجه ببر

چراغ عقب تیگو 7 با خطوط زاویه دار خود از نماد پنجه ببر الهام گرفته شده است، به گونه ای که طراحی مدرن آن نشان دهنده رویکرد طراحی جدید برند چری است. این چراغ عقب با استفاده نوآورانه از سه نوار نور LED توانسته حس یک موجود تهاجمی را ایجاد کند. این چراغ عقب تیگو 7 دارای شارژ سریع و عمر طولانی نیز می باشد.

گیربکس اتوماتیک دو کلاچه

این سیستم انتقال نیرو از نسل دوم سیستم‌های کلاچ دوگانه خشک الکترومکانیکی نشات می‌گیرد که در آن از مواد مقاوم در برابر حرارت استفاده می‌شود، بنابراین اثر محرک بهتر و مقاومت دمایی بیشتر را ارائه می‌دهد. دارای گشتاور ورودی 250 نیوتن متر است که قابلیت های رانندگی اقتصادی و اسپرت را فراهم می کند. بنابراین، قدرت مستقیم بیشتر، راندمان انتقال بالاتر و واکنش انتقال سریعتر تولید می کند. سیستم انتقال همیشه صاف و صریح با دنده های متغیر است که باعث راندمان بالاتر، مصرف سوخت کمتر و دوام بیشتر سیستم انتقال می شود.

شاسی با طراحی و ساختار اسپرت

این شاسی بر اساس پلت فرم T1X با دقت خاصی طراحی و ساخته شده است که حاصل تجربه و کار متخصصان برجسته کمپانی معروف بریتانیایی لوتوس می باشد.
با ویژگی های یک خودروی شاسی بلند، داشتن 5 ستاره ایمنی استاندارد اروپا رانندگی عالی را برای شما به ارمغان می آورد، عملکرد رانندگی در تمام شرایط جاده های مختلف را می توان برای انعطاف پذیری بهتر در سرعت های پایین و پایداری بیشتر در سرعت های بالا تنظیم کرد.