محصولات

اطلاعات تماس

79821 Hongqi LS7 3

با شاسی بلند فوق لوکس چینی آشنا شوید، Hongqi LS7 غول چشم بادامی

 

خودرو شاسی بلند فوق لوکس چینی توسط دو مدل به ترتیب با قیمت 1،365،800 یوان (6 میلیارد 238 میلیون تومان) و 1،465،800 یوان (6 میلیارد 695 میلیون تومان) عرضه می شود، بر این اساس این خودرو ممکن است گران ترین خودروی تولید انبوه خودروساز چینی باشد. خودروی جدید Hongqi LS7 به عنوان یک SUV بزرگ شناخته شده و برای حرکت دادن اتاق بزرگ این شاسی بلند لوکس هونگ چی یک موتور 4.0 v8 مجهز به توربوشارژ مجهز خواهد شد.

از نظر ظاهری، شاسی بلند Hongqi LS7 از جلوپنجره ورودی هوا با طراحی مستقیم جلوپنجره با روکش کرومی آبشاری و چراغ‌های جلوی دو تکه استفاده می‌کند. طراحی و ترکیب کلی، چهره ای باشکوه به خودروی جدید هونگ چی بخشیده است. علاوه بر این، در حال حاضر تنها یک رنگ مشکی سینابری جذاب برای Hong Chi LS7 موجود است.

41522 Hongqi LS7 4

در نمای جانبی بدنه، Hongqi LS7 از استاندارد ساختار بدنه SUV بزرگ بهره می‌برد که تزئینات کرومی اطراف چارچوب درها و دستگیره‌های درها چهره‌ای مجلل و براق به خود گرفته است. علاوه بر این نمای جانبی خودروی Hongqi LS7 با پرچم قرمز کلاسیک روی گلگیر جلو مزین شده است و با رینگ های سایز بزرگ روکش کروم ظاهری جذاب و شیک دارد. از نظر ابعاد بدنه، شاسی بلند هونگ چی LS7 دارای طول، عرض و ارتفاع 5695/2095/1985 میلی متر و فاصله بین دو محور 3309 میلی متر است.

در قسمت عقب، Hongqi LS7 به اسپویلر سقفی با اندازه بزرگ و چراغ‌های عقب LED با طراحی دو تکه و نوارهای تزئینی کرومی یکپارچه مجهز شده است. چراغ های عقب به صورت طولی در دو طرف چیده شده اند و منبع نور LED داخلی دارای طراحی بال مانند است. این طراحی خاص در نمای عقب با روشن شدن بسیار قابل تشخیص است. در نمای عقب هونگ چی LS7 از تزئینات کرومی زیادی استفاده شده است و طرح لایه ای در نمای عقب خودرو باعث حجیم شدن خودرو می شود.

54378 Hongqi LS7 5

در فضای داخلی، هونگ چی LS7 از یک پنل بزرگ دیجیتالی کاربردی در جلوی راننده و فرمان با طراحی دو پره و دکمه‌های چند منظوره بهره می‌برد. در فضای میانی داشبود یک صفحه نمایش چند رسانه‌ای کنترل مرکزی با طراحی خطی و یک خروجی تهویه مطبوع و یک ساعت کوارتز مرکزی در زیر آن تزیین شده است. در بخش‌هایی از داشبورد مرکزی از پانل های تزئینی جنس چوب استفاده شده است و دسته‌های استوانه‌ای شکل به رنگ طلایی روی درها و در زیر داشبورد بکار برده شده و طراحی کلی خودرو را بسیار چشم‌گیر نشان می‌دهد. علاوه بر این، رنگ داخلی فعلی فقط در رنگ مشکی + قهوه ای شاه بلوطی فندقی موجود است.

68807 Hongqi LS7 2

 

شایان ذکر است که درهای عقب نیز مانند درهای جلو، با تزئینات چوب ماهون همراه با پوشش چرمی بزرگ و همچنین دستگیره‌های طلایی درب، بسیار زیبا هستند. صندلی عقب دارای دو صندلی مستقل با تکیه گاه پا است و برای زوایای مختلف نشستن قابل تنظیم است. مرکز دو صندلی بازو داری فضای آزاد است و در بالای تریم چوب ماهون، دکمه‌های کرومی متعددی وجود دارد که عملکرد خودرو را کنترل می‌کند که در زیر نور خورشید می‌درخشد.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian