26
جولای

با خدمات، محبوبیت کسب کنید

چری به دلیل خدمات برجسته نمایندگی های محلی در بین مصرف کنندگان برزیل محبوبیت زیادی کسب کرده است. فروشگاه های چری 4S در برزیل مطابق با استانداردهای کلی چری فعالیت می کنند. چری اعتماد مشتری را با خدمات برجسته به دست آورد و باعث شد بیشتر مصرف کنندگان محلی، چری را انتخاب کنند.

آینده را از طریق عملیات محلی پیروز شوید

امروزه ، چری قبل از ورود به هر بازار خارج از کشور ، سیاست های صنعتی محلی ، وضعیت بازار ، رقبا و رفتارهای مصرف کنندگان محلی ، نقشه برداری از یک استراتژی عملیاتی بومی سازی شده ، ابتکار عمل را در پیشبرد بازاریابی دیجیتالی و تجربی و انجام یک سری از کمپین های نام تجاری آنلاین و آفلاین مطالعه خواهد کرد. علاوه بر این ، چری وسایل نقلیه با سوخت منعطف را تأمین کرده است که نیازهای خاص بازار برزیل را برآورده می کند ، و خود را به عنوان “شهروند شرکتی” به مؤسسات خیریه و معیشت محلی اختصاص داده است و بدین ترتیب شهرت بین المللی مطلوبی کسب می کند.

در اجلاس اخیر تصویر جهانی تصدی چینی که به میزبانی اداره انتشارات زبانهای خارجی چین به سرپرستی اداره اطلاعات شورای امور خارجه ، کمیسیون نظارت و مدیریت دارایی های دولتی شورای دولتی و فدراسیون صنعت و بازرگانی همه چینی برگزار می شود ، و سازماندهی شده توسط China Report ، چری برای چهارمین بار در بین “20 شرکت برتر چینی با بهترین تصویر در خارج از کشور” قرار گرفت.

برزیل بزرگترین بازار آمریکای لاتین و یکی از بازارهای مهم استراتژیک این کشوراست. چری با داشتن یک پایگاه کاربری خوب و شهرت مطلوبی ، به یکی از پرفروش ترین برند های چینی در برزیل تبدیل شده است. در آینده ، چری سرعت و مدل خود را در برزیل تسریع می کند و نیازهای متنوع مصرف کنندگان برزیل را از طریق محصولات و خدمات غنی تر و بهتر ، برآورده می کند تا دائماً بر نفوذ جهانی چری تأثیر گذار باشد.