Skip to content Skip to footer

بالاترین حد فروش چری در خارج از کشور با افزایش سالانه 70.9 درصد

 

در ماه نوامبر، حجم فروش گروه چری به 100531 دستگاه رسید و ششمین ماه متوالی در سال را با فروش بیش از 100000 دستگاه در یک ماه تبدیل کرد.

حجم فروش انباشته از ژانویه تا نوامبر 1,127,289 واحد بود که 32.6 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت و به بهترین عملکرد در تاریخ خود دست یافت. به ویژه، با افزایش 70.9 درصدی کل حجم صادرات، چری رکورد جدید «going global» خودروهای سواری برند چینی را شکست.

محصولات سری چری با بیش از 400000 واحد صادرات برای اولین بار عملکرد فوق العاده ای از خود نشان می دهند. سال 2022 شاهد شرایط پیچیده جهانی و وضعیت شدید تجاری بود، در حالی که چری، که برای 19 سال متوالی صادرکننده شماره 1 وسایل نقلیه مسافربری چین بوده است، همچنان موضع خود را در برابر این روند حفظ کرده است.

چری در 11 ماهه نخست سال جاری رکورد خود را برای صادرات خودروهای سواری برند چینی در یک ماه متوالی شکسته است و حجم صادرات چهار ماهه آن بیش از 50000 دستگاه بوده است.

 

به طور خاص، حجم فروش تجمعی شاسی بلند پرچمدار بزرگ 7 سرنشین سری TIGGO 8 PRO به 171000 دستگاه رسیده است. علاوه بر این، بارها به عنوان وسیله ای برای پذیرایی از مهمانان دولتی در برزیل تعیین شده است که اعتماد و ستایش مصرف کنندگان را در کشورها و مناطق مختلف جلب کرده است. در حالی که TIGGO 7 PRO به عنوان یک محصول اصلی با ظاهر خوب و روند تکنولوژی و مد، دارای حجم فروش کل 146000 دستگاه است و رتبه اول در بخش بازار در قطر و سایر کشورها / مناطق خاورمیانه را به خود اختصاص داده است.

چری در قطر، کشور میزبان جام جهانی، مشعل دوحه، مرتفع ترین ساختمان پایتخت قطر را از طریق “سیگنال های چراغ تشویق” cheering lamp signals روشن کرد و به عنوان وسیله نقلیه رسمی تعیین شده قطر ایرویز در طول جام جهانی و همچنین تبدیل شد. ارائه خدمات خودرو برای ادارات امنیتی و رسانه های قطر در بیش از ده کشور و منطقه، در نتیجه محبوبیت و شهرت برند چری را تا حد زیادی افزایش داد.

این مجموعه اقدامات موثر، محبوبیت و آگاهی برند چری را در جهان به طور قابل توجهی بهینه کرد. علاوه بر این، چری شور و اشتیاق جام جهانی را با هزاران مالک خودرو در سراسر جهان به اشتراک گذاشت، که همچنین نشان داد که مفهوم خدمات “کاربر محور” user-centered خود را به بالاترین سطح ارتقا داده است تا اعتماد مشتریان بیشتری را جلب کند.

تاکنون، حجم فروش جهانی چری با بیش از 11.13 میلیون کاربر و همچنین 2.35 میلیون کاربر خارج از کشور به مرحله جدیدی رسیده است.

 

Leave a comment

0.0/5