02
دسامبر

 اولین کراس‌اوور جدید چری در جهان

اولین کراس‌اوور جدید چری در جهان

 

Chery نسل جدید طراحی مفهومی Art in Motion خود را در Auto Guangzhou 2021 منتشر کرد. همچنین OMODA 5، اولین شاسی بلند کراس اوور چری شامل Art in Motion رونمایی شد. این دستگاه با سیستم‌های قدرت بنزینی و انرژی جدید با حالت‌های دو چرخ و چهار چرخ متحرک سازگار است، استانداردهای ایمنی پنج ستاره جهانی را در چند منطقه برآورده می‌کند و مجهز به فناوری رانندگی خودکار پیشرو است.

 

علاوه بر این، در طرح مفهومی جدید، خطوط فوق‌العاده صاف به بدنه ضریب درگ بسیار پایینی می‌دهند و گسترش پویایی را از دید تجربه رانندگی کامل می‌کند. به طور قابل توجهی، OMODA حاکی از یک روند طراحی جدید است. کراس اوور جدید SUV OMODA 5 همراه با نخبگان شهری جهانی، روند یک زندگی جدید و یک تجربه حسی و پویای کامل با مد و فناوری ایجاد خواهد کرد.

مفهوم طراحی جدید چری Art in Motion تکنولوژی پیشرفته را با تغییرات استایل پویا ترکیب می کند و ظاهری تاثیرگذار را بر اساس تعادل نور و سایه ایجاد می کند. طراحی جلوی بدون حاشیه OMODA 5 که با جلوپنجره ماتریکس الماس مطابقت دارد، تنش بصری کامل را بیان می کند، در حالی که به طرز هوشمندانه ای حس ظریفی  را در نظر می گیرد. خطوط صاف و قدرتمند از ستون A تا عقب خودرو گسترش یافته است. OMODA 5 همراه با بال عقب دوبل پیشرونده آوانگارد، هنر دینامیک و جریان هوا را ارائه می دهد.

 

به عنوان اولین مدل از مفهوم طراحی جدید Art in Motion، OMODA5 مدل مهمی خواهد بود که چری در سال آینده، زمانی که در آسیا، آمریکای جنوبی، استرالیا، آفریقا و اروپا عرضه شود، به بازار جهانی معرفی خواهد کرد.