21
نوامبر

انقلاب فناوری، 6 پروژه بزرگ صنعتی چری

با تلاش برای آینده ، 6 پروژه بزرگ صنعتی چری به زودی اجرا می شوند

 

دور جدیدی از انقلاب فناوری که توسط اینترنت، داده های بزرگ، رایانش ابری، هوش مصنوعی و سایر موارد نشان داده می شود ، اکنون تغییرات عمیقی را در صنعت تولید جهانی ایجاد کرده است.

به عنوان نمونه ای از تولید سنتی ، صنعت خودرو در حال تغییر در دوره ای بی سابقه است. در 8 نوامبر ، در چین 2020 چین خردمندی • پیروزی در اجلاس الکترونیک خودروی نسل جدید، چری مجموعه ای از دستاوردهای Black Technology را در جاده به نمایش می گذارد، این امر باعث می شود چری بار دیگر به کانون توجه صنعت خودرو و صنعت نوآوری علمی و فناوری تبدیل شود.

6 پروژه گفته شده پروژه های همکاری صنعت، دانشگاه و تحقیق، به عنوان مثال پایگاه داده تجزیه و تحلیل افکار عمومی، سیستم کابین خلبان هوشمند، وسیله نقلیه سلول سوختی هیدروژن و پلت فرم آزمایش، یکپارچه سازی مواد چند منظوره سبک وزن خودروی انرژی جدید، توزیع سیستم درایو الکتریکی، کنترل سیم هوشمند می باشند. همه آنها در صنعت در موقعیت پیشرو قرار دارند.

به عنوان مثال استفاده از یکپارچه سازی چند ماده ای فناوری تحقیق و توسعه و کاربردهای صنعتی با وزن سبک خودروهای دارای انرژی جدید، این پروژه کاربردهای صنعتی در مقیاس وسیع از قطعات خودرو آلیاژ آلومینیوم (قاب بدنه، سپر جلو، بازوی کنترل، فرمان و غیره)، کاربرد و تحقیق در مورد قطعات خودرو آلیاژ منیزیم (هاب، CCB، پوسته پایین باتری، ستون فرمان و غیره)، ذخیره سازی ظرفیت توسعه فناوری کاربرد قطعات خودرو کامپوزیت فیبر کربن (هود) به طوری که متوجه کاهش وزن خودرو در حدود 100 کیلوگرم شوید.

قاب بدنه آلیاژ آلومینیوم ، تیر سپر جلو، بازوی کنترل، بند فرمان و سایر اجزای توسعه یافته توسط این پروژه بر روی خودروهای چری اعمال شده و در آینده بیشتر تبلیغ می شوند.