محصولات

اطلاعات تماس

الماس درخشان رولزرویس| کمیاب ترین و لوکس ترین ماشین جهان

 

هنر در حرکت

Droptail یک تفسیر مدرن از سبک بدنه رودستر، را نشان می دهد.
Rolls-Royce Coachbuild. تنها چهار نمونه از این خودرو ساخته خواهد شد که هر کدام نتیجه همکاری های قابل توجه بین صنعتگران Coachbuild و مشتریان بلندپرواز و رویایی است. اولین سفارش، Rolls-Royce La Rose Noire Droptail، مظهر جذابیت رز سیاه باکارا است.

rrdroptail 103

 

یک بیان منحصر به فرد عاشقانه

تاریک، جسورانه و دراماتیک، La Rose Noire Droptail یک دستاورد خارق‌العاده است که نمادی از تقطیر یک خانواده از تجربیات، لحظات مهم و اشیاء هنری ارزشمند است. رز سیاه باکارا که در طی چهار سال ساخته شده است، الهام بخش اصلی آن است – گلی قوی و مخملی که در فرانسه پرورش یافته و توسط مادر خانواده مورد تحسین قرار گرفته است.

 

رنسانس ROADSTER

La Rose Noire Droptail نشان دهنده بازگشت نوع بدنه رودستر است. با فضای داخلی دو سرنشینه، از کنوانسیون چهار صندلی سنتی رولز رویس – برای اولین بار در تاریخ مدرن مارکز marque’s- متفاوت است.

droptail front side jpg 64e16768d4380

 

مشتریان ممکن است در دو سبک مجزا رانندگی کنند. اولین مورد، با برداشتن سقف، یک تجربه هیجان انگیز در فضای باز از ویژگی رودستر ایجاد می کند. دومی با سقف سخت نصب شده، خودرو را به یک کوپه هیجان انگیز تبدیل می کند.

 

یک موتیف انتزاعی – پیچیده ترین در تاریخ رولزرویس

 

مثلث‌های متقارن که از 1603 قطعه روکش سیاه چنار تشکیل شده‌اند، با بخش‌های قرمز نامتقارن نقطه‌گذاری شده‌اند و یک اثر هنری انتزاعی از افتادن گلبرگ‌های گل رز ایجاد می‌کنند که راننده و سرنشین را زیبا می‌کند. قطعات خاکستری رنگ طبیعی چوب را حفظ می کنند و از چندین کنده برای دستیابی به تنوع رنگی ساخته شده اند.

original

 

مونتاژ آن به چنان تمرکز شدیدی نیاز داشت که صنعتگر مجردی که وظیفه ایجاد آن را بر عهده داشت، تنها در جلسات یک ساعته و حداکثر پنج ساعت در روز کار می کرد و اطمینان حاصل می کرد که تمرکز لازم برای اجرای کامل را دارند. هفته‌ها در فضایی دارای عایق صدا در سکوت مطلق کار می‌کردند و هر گونه حواس‌پرتی را کاهش می‌دادند. در مجموع، پارکت نزدیک به دو سال توسعه و بیش از نه ماه کاردستی بی عیب و نقص نیاز داشت.

ملیله ای از گلبرگ

نقوش گلبرگ انتزاعی در سرتاسر عرشه عقبی به صورت آبشار وجود دارد و پارکت داخلی را منعکس می کند. دو کاسه بادبان زاویه‌دار که شبیه به بازوی یک قایق بادبانی هستند، آثار هنری هندسی را قاب می‌کنند و به آرامی از پشت درها بلند می‌شوند و به سمت سرنشینان خم می‌شوند.

ای از گلبرگ رولزرویس

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian