محصولات

اطلاعات تماس

Untitled 3

افتتاحیه شعبه دل افکار ستارخان

 

 

بیش از نیم قرن است که نمایندگی مدیران خودرو دل افکار در شیراز با افتخار فعالیت می‌کند. در این راستا و با هدف توسعه و ارائه خدمات بهتر به مشتریان، افتتاح شعبه چهارم این نمایندگی در خیابان ستارخان، به عنوان برترین نمایندگی فروش خودروهای روز، به رونق صنعت خودرو در این منطقه کمک شایانی خواهد داشت.

ما افتتاح شعبه جدید نمایندگی مدیران خودرو دل افکار در شیراز را به عنوان یک تحول در حوزه خودرو استان فارس دانسته و با خود می اندیشیم این شعبه نیز فرصتی مناسب برای توسعه و توجه به نمایندگی‌های اختصاصی و خدماتی است که به مشتریان علاقه‌مند به خرید خودروهای با کیفیت و روز دنیا ارائه خواهیم داد.

 

این مراسم با حضور جناب استاد مجید مشیری، بازیگر مطرح سینمای کشورمان، رویدادی با شکوه و ماندگار بود و همچنین حضور هنردوستان گرامی در این رویداد، زیبایی دو چندانی به آن بخشید.

مدیران خودرو دل افکار در شیراز، با دهه‌ها تجربه، رضایت مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت، به عنوان یکی از پیشتازان صنعت خودرو در این منطقه شناخته می‌شود. ما می کوشیم تا با ارائه خودروهای با کیفیت و متنوع به مشتریان، همواره همگام و همراه با مخاطبین و هم میهنان خود حرکت کرده و خدمت رسانی کنیم.

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian