04
نوامبر

استقلال و شناخت جهانی: EXEED “قدرت چینی” در روسیه

EXEED TXL ، یک  SUV (شاسی بلند) فوق العاده پنج ستاره تمام سناریو ، در روسیه در 22 اکتبر سال 2020 به بازار عرضه شد.

EXEED به عنوان یک برند برتر مستقل ، محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی با چشم انداز جهانی ساخته است تا محصولات چینی با کیفیت را به جهان ارائه دهد. راه اندازی EXEED TXL در روسیه آغازگر سفر جدید EXEED در جهانی سازی است.

EXEED قصد ورود زودهنگام به روسیه را داشت و در انتخاب “مدل های سال” ، جایزه ملی خودرو روسیه در سپتامبر 2020 “جایزه دستیابی به موفقیت 2020” را از آن خود کرد.

این مدل توسط مصرف کنندگان روسی بسیار شناخته شده بود و باعث ایجاد وحشت در هنگام راه اندازی برای پایه چرخ بسیار طولانی 2800 میلی متری ، ساخت حرفه ای لوکس و کیفیت برجسته در سرمای شدید شد. EXEED با هدف ارائه محصولات رقابتی جهانی ، همه سناریوهای فوق العاده پنج ستاره EXEED TXL مصرف کنندگان روسی را تسخیر می کند.

هدف EXEED ارائه محصولات قابل رقابت در سطح جهان بر اساس تیم برتر تحقیق و توسعه بین المللی چری و بالغ بر 23 سال تجربه در ساخت خودرو است.

پیکربندی استاندارد پنج صندلی ، همراه با ایمنی، هوش ، فضای بیرونی و کیفیت “فوق العاده پنج ستاره” ، تجربه تحرک برتر را بیش از حد انتظار به مصرف کنندگان روسی ارائه می دهد و قدرت تولید فوق العاده مدل و کیفیت فرآیند جامد را نشان می دهد.

با 5 ستاره ایمنی + DNA برند EXEED ، این مدل یک وسیله نقلیه هوشمند برتر است که کیفیت جهانی را تعریف می کند.

طی دهه ها ، صنعت خودروی چین برای دستیابی به موفقیت و جهانی شدن ، پیشرفت زیادی کرده است. راه اندازی EXEED TXL در روسیه گام جدیدی از برند های برتر چینی در جهانی شدن است. EXEED به توسعه و هدایت برند های برتر چینی در ارائه محصولات محبوب چینی به مصرف کنندگان جهانی ادامه خواهد داد.