30
ژانویه

استقبال جهانی از محصولات Chery Pro  

استقبال جهانی از محصولات Chery Pro

 

در سال 2021، چری در بازارهای آمریکای مرکزی و جنوبی عملکرد خوبی داشت و مدل هایی از جمله Arrizo 6 Pro و Tiggo 2 عملکرد درخشانی داشتند و جوایز متعددی را کسب کردند.

در برزیل، Chery Arrizo 6 Pro عنوان ‘بهترین خودرو’ را در هشتمین نمایشگاه Top Car TV به دست آورد. پیش از این، چری جایزه ‘بهترین وسیله نقلیه سواری سایز متوسط’ را در هفتمین نمایشگاه L’Auto Preferita و جایزه ‘بهترین خودرو 1.2 1.6 لیتری’ را در بیست و سومین ABIAUTO (انجمن مطبوعات خودروسازی برزیل) دریافت کرده بود.

در شیلی، چری برنده چهار جایزه سالانه شد: بهترین برند سال، جایزه برتر توسط La Tercera (سوم شیلی)، یک سازمان رسانه ای پیشرو در شیلی.

آمریکای مرکزی و جنوبی همیشه بازارهای کلیدی برای چری بوده اند و جوایز زیادی از حجم فروش قابل قبولی در بازار بدست می آید.

در برزیل، طبق داده‌های منتشر شده توسط Fenabrave (فدراسیون ملی توزیع وسایل نقلیه موتوری)، فروش خودروهای سواری چری در دسامبر 2021 با رشد 16.3 درصدی نسبت به سال گذشته در رتبه نهم در بین تمام برندهای خودرو قرار گرفت و در رتبه‌بندی ده برند برتر در فروش قرار گرفت.

رشد عمیق چری در آمریکای مرکزی و جنوبی نه تنها با عملکرد فروش قوی آن منعکس شده است، بلکه تمرکز آن بر سازماندهی فعالیت های عملیاتی کاربر متنوع است.

در آینده، چری به قدرت خود در بازارهای آمریکای مرکزی و جنوبی ادامه خواهد داد، برای بهبود کیفیت محصولات خودروها، بهبود بیشتر خدمات به مشتریان، تقویت توسعه قدرت برند چری در بازارهای آمریکای مرکزی و جنوبی و افزایش آن تلاش خواهد کرد.