05
آگوست

استراتژی توسعه بین المللی چری

در حال حاضر ، 3MIS IPTV از محصولات جدید Chery منجر به ایجاد برند های چینی می شود ، و بهتر از سطح متوسط برخی از برندهای اصلی JV است. با تکمیل این سیستم ، کیفیت بالای محصولات چری همچنان توسط جامعه بین المللی به رسمیت شناخته شده است. در سال 2019 ، تیم چری QC برای سومین سال پیاپی برنده جایزه طلای ICQCC19- توکیو شد.  

بازاریابی موضعی برند Chery را به سمت بالا سوق می دهد

همانطور که استراتژی توسعه بین المللی چری از “ورود به” به “بالا رفتن” تکامل می یابد ، چری با تلاش سخت در بازاریابی محلی ، به بدنه ی برند خارج از کشور کمک می کند تا وارد مرحله جدید شود. قبل از ورود به بازار خارج از کشور، چری همیشه وضعیت بازار محلی و عادات رفتاری مصرف کنندگان را با دقت مطالعه می کند، اقدامات مربوط به بازاریابی را انجام می دهد ، کاملاً در فرهنگ محلی یکپارچه می شود و شهرت ، شناخت و نفوذ برند خود را ارتقا می بخشد.

بسیاری از مردم فوتبال را در اکوادور و روسیه دوست دارند. تیم IDV ، یک تیم فوتبال از اکوادور ، امسال در کوپا سودامریکانا قهرمان شد و اولین بار برای این کشور افتخار کسب کرد. در روسیه ، چری با سرگئی کورنیلنکو ، بازیکن ستاره افسانه ای لیگ برتر روسیه قرارداد بست تا به عنوان سفیر با نام تجاری چری در روسیه فعالیت کند. این حرکات بازاریابی به ارتقاء تصویر خارج از کشور چری کمک می کند. چری با بیش از ده سال کار در بازارهای خارج از کشور ، “ورود به فروش محصولات” و “وارد شدن به کارخانه های ساختمانی” را به مرحله فعلی “صعود درایجاد برند” تبدیل کرده است.  در مقابل این پس زمینه ، چری بار دیگر عنوان 2019 شرکت CEGI برتر 20 را از آن خود کرده است ، که قاطعانه استراتژی خود را برای توسعه بین المللی اثبات می کند.  در آینده ، چری به سرعت بیشتری در حضور خود در بازار جهانی سرعت می بخشد و پایه و اساس محکمی را برای رقابت با این برند در سطح جهانی ایجاد می کند.