08
جولای

از MVM x22 چه میدانید؟

از MVM x22 چه میدانید؟

 

کراس‌اور ام وی ام X22 با نوعی پختگی در طراحی رو‌به‌رو است که فراتر از یک محصول چینی به‌نظر می‌رسد. کافی است نگاهی به نسخه‌ی اول X33 داشته باشید تا به یاد آورید که همین چند سال پیش، ظاهر خودروهای چینی قابل مقایسه با محصولات مدرن دنیا نبود؛ اما باید قبول کرد که سری جدید محصولات چری (MVM) و خصوصا خودروی ام وی ام X22، طراحی بهتر و البته راضی‌کننده‌ای دارند.

ام‌ وی‌ ام X22 یک کراس‌اوور کوچک شهری است که براساس رده‌بندی جهانی در سگمنت J قرار می‌گیرد و در واقع این خودرو کوچک‌ترین شاسی‌بلند کمپانی چری محسوب می‌گردد.

در طی چند سال گذشته بازار کراس‌اوورهای کشور هرروز گرم‌تر شده و خریداران بیشتری را به‌سوی خود جذب می‌کند. در این میان اغلب برندهای موجود در کشور، سعی دارند با عرضه هرچه بیشتر محصولاتی متنوع، زیبا و مدرن در این کلاس خودرویی، سهم بیشتری از این بازار پر تقاضا داشته باشند. x22 یکی از پر طرفدارترین محصولات دل افکار در طی سالهای فعالیت این مجموعه می باشد.

در نمایشگاه پکن سال ۲۰۱۶، کمپانی چری از کراس‌اووری کوچک به نام چری تیگو ۲ رونمایی کرد که در همان سال نیز،  این محصول را به بازار چین عرضه نمود. در سال ۹۶ شرکت مدیران خودرو (تنها نماینده رسمی محصولات چری در ایران) چری تیگو ۲ را با نام تجاری ام‌ وی‌ ام X22 راهی بازار ایران کرد.

هم‌اکنون این خودرو در دو مدل دنده دستی و اتوماتیک و در ۶ تیپ مختلف به بازار عرضه می‌شود که همگی آن‌ها از مشخصات فنی یکسانی برخوردار بوده، اما ازلحاظ امکانات رفاهی و تجهیزات ایمنی باهم تفاوت دارند. اگر قصد خرید X22 را دارید می توانید با تیم پشتیبانی مجموعه دل افکار تماس بگیرید و یا به صفحه ی ما در اینستاگرام با عنوان delafkarco مراجعه کنید.