09
ژانویه

از 1 تا 9 میلیون: دستیابی به موفقیتی دیگر برای چری

از 1 تا 9 میلیون: دستیابی به موفقیتی دیگر برای چری

 

اولین اتومبیل چری – “فولوین” با شماره “000001” در 18 دسامبر سال 1999 از خط تولید بیرون آمد و نقطه عطف جدیدی از برند های چینی و دستیابی به موفقیت چری در ساخت اتومبیل های مستقل بود.

در 18 دسامبر سال 2020 ، چری با فروش تجمعی 9 میلیون دستگاهی به موفقیت دیگری دست یافت.

از “فولوین” که 21 سال پیش بازار چین را بهم زده تا EXEED ، Arrizo ، Tiggo ، Jetour و Cowin که امروز در بازارهای جهانی می درخشند ،چری دوازده محصول از جمله اتومبیل چری و وسایل نقلیه تجاری چری و همچنین مشارکت هایی مانند چری جگوار لندرور و کاوین خودرو تاسیس کرده است ، و مجموعه ای از برند ها را ایجاد کرده است و الگویی را از “سطح ورود” تا “سطح لوکس” در زمینه وسایل نقلیه مسافری تشکیل داد.

درست همانطور که “فولوین” باعث تعجب برندهای چینی شد ، امروز مجموعه ای از مدل های ستاره ای از مجموعه محصولات چری ظاهر شده اند.

Tiggo 8 طی دو سال از زمان راه اندازی تاکنون فروش انباشته نزدیک به 300،000 دستگاه را ثبت کرده است و در ماه نوامبر به فروش بیش از 20،000 دستگاه دست یافته است. همانطور که سری اول مطابق با روند توسعه جهانی رو به جلو تولید شده است ، Arrizo به دلیل قدرت غالب خود توسط بازارهای داخلی و خارج از کشور شناخته شده است. Arrizo 5 تنها سدان چینی بود که توسط J.D. Power 2020 China Initial Quality Study SM (IQS) رتبه بندی شد.

به عنوان یک برند برتر چری ، EXEED شاهد توسعه صعودی برند چری بوده است. تحت یک سیستم تحقیق و توسعه رو به جلو ، با یک چشم انداز جهانی ، EXEED قصد دارد یک پلت فرم مستقل برتر M3X در جهان بسازد.

با پشتیبانی از پلت فرم M3X ، کیفیت عالی EXEED TXL با امتیاز کلی 93.6 a به پنج ستاره مثبت C-NCAP دست یافت و از زمان اجرای قوانین جدید ، در ارزیابی در بین تمام شاسی بلندهای متوسط قرار گرفت.

اگر چین پایگاه اصلی چری است، بازار خارج از کشور یک بخش فزاینده مهم برای چری می باشد.

در سال 2020 به مناسبت بیستمین سال جهانی شدن چری، تعداد مشتریان خارج از کشور چری در میان 9 میلیون مشتری جهانی، از 1.7 میلیون نفر عبور کرد و برای هفدهمین سال متوالی بزرگترین صادر کننده وسایل نقلیه مسافری چین بود.

اکنون چری دارای 6 پایگاه تحقیق و توسعه، 10 کارخانه و همچنین بیش از 1500 فروشنده و شبکه خدمات خارج از کشور در سراسر جهان است.

ظرفیت تولید چری در خارج از کشور بالغ بر 200000 واحد در سال است. چری محصولات خودران را به بیش از 80 کشور و منطقه صادر کرده است.