Skip to content Skip to footer

اجلاس بین المللی کاربران چری در سال 2023 (آینده ای سبز)

 

 

گزارش شده است که چری خودرو، “اجلاس بین المللی کاربران چری 2023” را از 15 تا 20 اکتبر برگزار خواهد کرد. حفاظت از محیط زیست و سبز نیز دستور کار مهمی برای این رویداد بزرگ بین المللی خواهد بود.

“چری برای رفاه عمومی”

در جریان نمایشگاه خودرو شانگهای در فروردین ماه سال جاری، شرکت بین المللی چری از طرح «۸۰۲۳» و صندوق رفاه عمومی سبز رونمایی کرد. در این اجلاس بین‌المللی کاربران چری در سال 2023، چری برای امضای توافق‌نامه‌هایی با یونیسف (صندوق بین‌المللی اورژانس کودکان سازمان ملل متحد) و IUCN (اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت) برنامه‌ریزی خواهد کرد. آنها با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا در زمینه غذا، آب سالم، بهداشت و آموزش به کودکان در کشورها و مناطق فقیر کمک کنند.

به طور همزمان، آنها راه حل های مبتنی بر طبیعت را برای حفاظت از جنگل ها، اقیانوس ها، تالاب ها و حیات وحش جهانی ارائه خواهند داد که تجسم ابتکار “چری رفاه عمومی” و انجام مسئولیت و تعهد به توسعه پایدار سبز جهانی است.

“شهر زیست محیطی” 

 

این موضوع در طول 26 سال توسعه نشانگر اهمیت و تمرکز چری بر مسائل محیط زیست و توسعه پایدار است. با تمرکز بر مفاهیم سبز، چری به دنبال کاهش تاثیرات منفی خودروسازی بر محیط زیست بوده و این یک گام مثبت بزرگ به سوی حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی از طریق فعالیت‌های صنعت خودروسازی است. همین مسئله به چری اجازه داد تا از چری بودن در شهر ووهو به نام یک برند پر آوازه در جهان پیشرفت کند.

در طی “اجلاس بین المللی کاربران چری 2023″، چری یک ابتکار رفاه عمومی جهانی را در ووهو راه اندازی خواهد کرد و طی آن با افراد اثرگذار برای اشائه فرهنگ حفاظت از محیط زیست همکاری خواهد کرد. هدف چری با کمک فناوری سبز پیشرفته در سطح جهانی، کمک به توسعه پایدار اقتصادی شهر و بهبود مستمر محیط زیست، ساختن شهری سبز و زیست محیطی است.

 

همکاری با دنیای بهتر

 

در این رویداد که از 15 الی 20 اکتبر در حال برگزاری است چری با تمامی مهمانان خود که متشکل از مشتریان، افراد سرشناس و رسانه های بین المللی و به طور کلی افراد اثرگذار هر کشور هستند یک رویداد دوچرخه سواری بزرگ را در شهر ووهو برگزار می کنند. هدف از این فعالیت به تصویر کشیدن روند جدیدی از جریان زندگی سبز با همکاری یکدیگر و عزمی جهانی است.

همچنین در این رویداد از جدید ترین محصولات چری که مرتبط با سبک زندگی افراد و زندگی سبز آنها در ارتباط است نیز رونمایی می شود.

 

Leave a comment

0.0/5