محصولات

اطلاعات تماس

ceb5fcb scaled

اجاره خودرو بدون راننده چه مشکلاتی دارد؟

خدمات اجاره خودرو یکی از راه هایی است که شما نیازی به خرید خودرو ندارید و می توانید تا زمانی که به امور شخصی خود رسیدگی کنید خودروی مورد نظر خود را داشته باشید. این سرویس به دو صورت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده به مشتریان ارائه می شود.

اجاره خودرو بدون راننده به معنای رانندگی با خودروی شخص دیگری با پرداخت هزینه است. به این ترتیب می توانید تجربه رانندگی با انواع خودروهای لوکس را داشته باشید. می توانید بدون پرداخت هزینه تاکسی سوار ماشین مورد علاقه خود شوید و زمان اضافی را صرف کنید و بدون محدودیت زمانی و مکانی سفر کنید.

در اینجا می توانید مزایای اجاره ماشین بدون راننده را مشاهده کنید:

رانندگی با ماشین مورد علاقه خود

· صرفه جویی در پول

· با ماشین مورد علاقه خود به سفر بروید

استفاده در مجالس عروسی

استقلال در زمان و مکان برای رفتن به هر مکان

در سرویس اجاره خودرو بدون راننده می توانید با محدودیت حداقل 3 روز خودرو اجاره کنید. با توجه به مزایای ذکر شده، این روش دارای مشکلات و معایبی نیز می باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود.

9 مشکل در اجاره ماشین بدون راننده

ما به مهم ترین مشکلاتی که ممکن است در اجاره خودرو بدون راننده با آن مواجه شوید اشاره می کنیم:

1- مشکلات فنی خودرو:

مشکلات فنی از جمله مواردی است که قبل از تحویل خودرو به شما باید توسط شرکت برطرف شود. اما اگر خودرو در طول مسیر دچار نقص فنی شد، باید سریعا با شرکت تماس بگیرید تا یا خودرو را تعویض کنید یا مشکل را برطرف کنید.

2- عدم تمیزی خودرو:

بسیاری از شرکت ها خودروهای کثیف را تحویل می دهند. اگر موظفند ماشین را بشویند و به مستاجر بدهند.

1619448909 azores getaways 9535

3- عدم تحویل خودرو در زمان تعیین شده:

هنگام رزرو خودرو باید زمان و مکان تحویل را مشخص کنید و خودرو مطابق با مکانی که درخواست کرده اید در دسترس شما خواهد بود. اما ممکن است شرکت به تعهدات خود عمل نکند و خودرو را در ساعت مقرر به شما تحویل ندهد که در این صورت ممکن است دچار مشکل شوید و به وظایف مورد نظر خود نرسیده و یا دیر برسید; به عنوان مثال، اگر در فرودگاه مهرآباد ماشین کرایه کنید، زمان شما برای رسیدن به فرودگاه محدود است و در صورت تاخیر ممکن است پرواز خود را از دست بدهید. بنابراین مهم است که کارشناسان وقت شناس باشند.

4- عدم تحویل خودرو مورد نظر:

توجه داشته باشید که هنگام رزرو ماشین باید مدل و رنگ ماشین را بدانید زیرا ممکن است شرکت بدون اطلاع شما ماشین دیگری را جایگزین کند که شما دوست ندارید. به عنوان مثال شما در فرودگاه امام برای پذیرایی از میهمان خود خودرو کرایه می کنید و نیاز به یک خودروی لوکس در اختیار او دارید، اما خودرو بدون هماهنگی تغییر می کند که ممکن است مشکل ایجاد کند.

5- نداشتن بیمه خودرو:

در زمان رزرو حتما اطلاعات لازم را در مورد نوع بیمه خودرو کسب کنید; همچنین در زمان تحویل خودرو باید بیمه نامه را از نماینده شرکت درخواست کنید تا در صورت بروز حادثه به پلیس ارائه شود.

6- نداشتن مهارت رانندگی:

هنگام اجاره خودرو، توجه به مهارت های رانندگی یکی از موارد ضروری است. اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید نباید آن ماشین را کرایه کنید یا با راننده کرایه کنید و یا حتما مهارت رانندگی کسب کنید تا آسیبی به ماشین وارد نشود.

7- ارائه مدارک زیاد

هنگام اجاره خودرو بدون راننده، باید مدارک لازم برای اجاره خودرو را در زمان رزرو ارائه دهید. اما توجه داشته باشید که شرکتی که از آن خودرو اجاره می کنید معتبر بوده و دارای مجوزهای مربوطه می باشد زیرا مدارک و قیمت اجاره خودرو بر اساس مصوبات خاصی خواهد بود و هیچ شرکتی نمی تواند به صورت غیر قانونی مدارک اضافی درخواست کند.

8- عقد قرارداد

شرکت موظف است در زمان تحویل خودرو دو نسخه از قرارداد را داشته باشد که در آن اطلاعات راننده، اطلاعات خودرو، هزینه کرایه خودرو، نوع بیمه، مدت اجاره و … درج شود. به طور کامل نوشته شده است تا شما امضا کنید. در این صورت هم متوجه می شوید که نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید و با نوشتن تمامی اطلاعات مطمئن خواهید شد که در صورت بروز مشکل امکان اقدام قانونی وجود دارد. شما باید این قرارداد را تا پایان مدت اجاره نزد خود نگه دارید.

9- محدودیت کیلومتری:

در اجاره خودرو بدون راننده شما باید حواستان به کیلومتر طی شده باشد. هر ماشین بسته به مدل و برند محدودیت کیلومتری متفاوتی دارد که در زمان اجاره باید از شرکت سوال کنید. در صورت رد شدن کیلومتر گفته شده شما باید مبلغی را به شرکت پرداخت کنید.

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian