نمایشگاه خودرو شانگهای
11
مه

اتوشانگهای 2021  نمایش اتومبیل های مفهومی

اتوشانگهای 2021  نمایش اتومبیل های مفهومی

 

تمرکز اتوشانگهای ۲۰۲۱ روی خودروهای برقی، خودران‌ها و خودروهای متصل [به شبکه‌های اینترنتی و به یکدیگر] connected cars است. این نخستین رویداد خودرویی بزرگ جهان بعد از همه گیری ویروس کروناست! امسال هم نوزدهمین نمایشگاه بین المللی شانگهای با عنوان «اتوشانگهای 2021» با تم استقبال از تغییر از 21 تا 28 آپریل (اول تا 8 اردیبهشت) برگزار شد.

CHERY با داشتن فناوری برتر برند جهانی ، موقعیت تجاری جدید خود را که هدف آن سفرهای هوشمند و سبز از طریق دو مدل مفهومی جدید – CHERY Little Ant Z و Big Ant X است – در نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو شانگهای که در سال 2021 به تازگی به پایان رسیده است ، معرفی کرد.

اعضای خانواده جدید مورچه ها برای نمایش معماری الکترونیکی بخش جدید انرژی CHERY’s New Energy برای اتومبیل های هوشمند با دامنه کامل بر اساس پلت فرم LIFE ساخته شده اند که اولین نمایش خود را در این نمایشگاه نیز انجام داده است.

بیش از 20 سال است که این برند از نظر طراحی و توسعه فناوری یکی از برترین تولید کنندگان خودرو در جهان است.

سری CHERY’s New Energy بر روی مفهوم تجاری “Clean World YOO Future” تمرکز دارد که هدف آن تولید هوشمند ، ایمن محور،  وسایل نقلیه کم کربن و با تکنولوژی پیشرفته برای نیازهای همیشه در حال تغییر کاربران و محیط زیست می باشد.

مدل های Little Ant Z و Big Ant X بیشتر تجربه CHERY را در زیبایی شناسی و طراحی آشکار می کنند که با فضاهای داخلی الهام گرفته به صورت علمی-تخیلی از مورچه ها و فناوری سیاه برای فضای کابین آن مشهود است.

با توجه به طراحان نسل Z ، Little Ant Z دارای نمای بیرونی طبیعی و تیز  و واضح با یک فضای داخلی مینیمالیستی کاملاً دیجیتالی و فرمان آینده نگرانه است.

همچنین این خودرو با سیستم کمک هوشمند L2.99 اولین مدل تولید انبوه محسوب می شود. برادر آن ، Big Ant X نیز احساسی آینده نگرانه و شبیه به ستاره را برای مسافران ایجاد می کند.

Big Ant X مجهز به فناوری V2X ، فناوری اینترنت همراه 5G و سیستم دستیار هوشمند رانندگی L4 ، دارای یک کابین هوشمند است که یک نوع سفر خارج از این جهان را به کاربر ارائه میدهد.

CHERY همچنین پیشرانه های تزریق مستقیم بنزین توربوشارژ (TGDI) و پیشرانه های هیبریدی خود را ارائه داد. موتور 2.0 لیتری TGDI با حداکثر قدرت 257 اسب بخار و حداکثر گشتاور 400 نیوتن متر ، قدرت فعلی و آینده نزدیک CHERY را تقویت می کند.

امسال در این رویداد بزرگ، برندهای مختلفی ظاهر شده و از مدل‌های جدید خود که حاصل زحمات چندین ماهه بود، رونمایی کردند. برندهای بزرگی مانند Mercedes-Benz، BMW، Audi، Toyota ، Citroen  ، Volkswagen و… در این نمایشگاه درخشیدند. تنها هفت ماه از آخرین نمایشگاه رده A چین می‌گذرد و این آخرین نمایشگاه مهم و بزرگی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود، با این وجود نمایشگاه خودرو شانگهای ۲۰۲۱ پر از خودروهای جدید بود.