محصولات

اطلاعات تماس

bmw vision m next 2 1561402880

آماده سازی BMW i8 M برای سال 2026

 

اگرچه i8 فعلی به اهداف ورزشی که BMW برای آن در نظر گرفته بود، عمل نکرده است، اما ظاهراً این ابر برند لوکس آلمانی را از خودروهای اسپرت هیبریدی گران قیمت دور نکرده است.

انتظار می رود افزایش شدید قدرت، برد رانندگی تمام الکتریکی طولانی تر، استایل به روز شده و شاسی توانمندتر i8 M، را از مدلی که در نهایت جایگزین خواهد کرد جدا کند. i8 M – یا هر چیزی که ب‌ام‌و تصمیم بگیرد نسل بعدی خودروی اسپورت هیبریدی خود را بنامد – برای مدل سال 2026 کاملاً جدید خواهد بود. انتظار داریم با نزدیک‌تر شدن به تاریخ فروش این خودرو که پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۵ به عنوان مدل ۲۰۲۶ باشد، اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

600585

بدون دانستن اینکه i8 M چگونه مجهز خواهد شد یا چه گزینه هایی ممکن است در دسترس باشد، توصیه یک مدل خاص دشوار است. ما انتظار داریم که i8 M هم در سبک بدنه کوپه با سقف ثابت و هم در یک رودستر راگتاپ، شبیه به خط تولید نسل قبلی ارائه شود.

m next 036 min

پیش‌بینی می‌شود که پیشرانه هیبریدی پلاگین i8 M از همان تنظیمات اولیه i8 فعلی پیروی کند، یعنی یک موتور الکتریکی که چرخ‌های جلو را به حرکت در می‌آورد و یک موتور بنزینی وسط نصب شده و موتور الکتریکی برای چرخ‌های عقب.

bmw vision m next mg interior desktop 02

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian