محصولات

اطلاعات تماس

0001119520094

آزمایشگاه ها و تحقیقات چری در مورد انرژی جدید و وسایل نقلیه هوشمند

 

 

اخیرا کنفرانس ترویج توسعه زنجیره صنعتی خودروهای با انرژی جدید و وسایل نقلیه متصل هوشمند چین (آنهویی) در غرفه نوآوری آنهویی چین برگزار شد. موسسه تحقیقاتی صنعت خودروهای انرژی نو و خودروهای متصل هوشمند آنهویی، که ساخت آن توسط گروه چری هدایت می‌شود و بر پیشرفت‌های فنی انقلابی و اصیل تمرکز دارد.

گروه چری، پس از سال‌ها کار سخت و مداوم بر روی وسایل نقلیه سنتی گازسوز، اکنون به استقرار خود در پیست‌های مسابقه‌ای جدید مانند انرژی‌های جدید، اتصالات هوشمند، سکوهای حمل و نقل مشترک و محیط‌ زیست سرعت می‌بخشد.

طبق برنامه، موسسه تحقیقاتی صنعت خودروهای انرژی جدید و وسایل نقلیه متصل هوشمند چین (آنهویی) که به تازگی افتتاح شده است، مجموعه ای از آزمایشگاه های موضوعی برای نوآوری های اصلی برای ساخت آزمایشگاه های بل چری (آزمایشگاه های بل: یکی از بزرگترین آزمایشگاه های قرن بیستم) خواهد داشت. قرن تاریخ بشریت که 15 برنده جایزه نوبل و بیش از 30000 حق ثبت اختراع ایجاد کرده است).

در طول کنفرانس تبلیغاتی، گروه چری OMODA5، مدل نماینده خود و سایر محصولات اتصال هوشمند را به نمایش گذاشت و دستاوردهای فنی و برنامه‌های تدارکات مرتبط را منتشر کرد.

این موسسه تحقیقاتی مبتنی بر توسعه فناوری و خدمات عمومی انرژی جدید و وسایل نقلیه متصل هوشمند چین (آنهویی) است، با هدف ایجاد یک پلت فرم جدید انرژی و وسایل نقلیه هوشمند، و به ایجاد پیشرفت‌هایی در یک سری از فناوری‌های محدود برای انرژی‌های جدید اختصاص دارد.

مؤسسه تحقیقاتی خودرو وظایفی مانند توسعه پلت فرم، توسعه پیشرانه، آزمایشگاه چری “STELLAR”، میدان آزمایش خودروهای خودران و غیره را بر عهده خواهد گرفت.

افتتاح موسسه تحقیقاتی، برای چری، یک گام استراتژیک مهم به سمت پیشرفت های سریعتر در توانایی های نوآورانه اصلی است.

ACC ADAPTIVE663002

با توجه به ذهنیت توسعه چری در مورد انرژی جدید و اتصال هوشمند، همانطور که در کنفرانس تبلیغاتی به نمایش گذاشته شد، کسب و کارهای آینده گروه عموماً به انرژیهای جدید و توسعه ارتباطات هوشمند روی خواهند آورد.

چری برنامه های خود را به ایجاد سه پلت فرم اصلی اختصاص داده شده است: پلت فرم الکتریکی هوشمند، پلت فرم با عملکرد بالا و پلت فرم الکتریکی هیبریدی. تکمیل استقرار سیستم کنترل باتری، موتور و الکتریکی برای پیشرفت‌های قبلی در ادغام عمیق فناوری باتری، فناوری محرکه الکتریکی و نرم‌افزار حوزه پیشرانه و فناوری‌های شارژ/تعویض باتری. تحقق پیشرفت ها و استقرار یک سری از فناوری های اصلی در زمینه اتصال هوشمند مانند معماری الکتریکی، فناوری OTA، داده های بزرگ و محیط زیست تعاملی برای تجربیات هوشمند متمایز.

368

چری تاکنون یک سیستم تحقیق و توسعه ایجاد کرده است که شامل شش مرکز اصلی تحقیق و توسعه در آمریکای شمالی، اروپا و شانگهای است، بیش از 23000 درخواست ثبت اختراع ارائه کرده است که از این تعداد بیش از 14000 مورد در حال حاضر اعطا شده است که تقریباً 1/3 از پتنت های نوآوری را شامل می شود.

 

 

 

غزل کبیری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRPersian