Skip to content Skip to footer

آئودی RS6 آوانت 2024 اسپرت و لوکس

 

ممکن است فکر کنید که ۵۹۱ اسب بخار توانایی کافی برای آئودی RS6 آوانت باشد، اما به نظر می‌رسد که اینطور نیست. برای سال ۲۰۲۴، آئودی تصمیم گرفت تا توان خودرو را بیشتر کند و مدل جدیدی با نام “پرفورمنس” را معرفی کند که وعده می‌دهد با ۶۲۱ اسب بخار عمل کند.

ورژن جدید نیز وزن کمتری دارد، بنابراین شتاب باید به اندازه کافی بی رحمانه باشد. و با این حال، جستجوی RS6 Avant برای قدرت بیشتر، هیچ چیز را در مورد عملی بودن چشمگیر آن تغییر نمی دهد، و به راحتی پنج نفر را در یک فضای داخلی مملو از مواد غنی و فن آوری های روز فراوان قرار می دهد.

 

فضای زیادی برای ذخیره بار در پشت درب برقی عقب نیز وجود دارد. RS6 Avant همچنان در میان دریایی از SUV های عملکرد محور مانند BMW X5 M، انتخاب ویژه ای است، زیرا تنها رقیب واقعی این استیشن در قالب پورشه پانامرا اسپورت توریسمو عرضه می شود.

 

در حالی که ظاهر منحنی پورشه ممکن است برای برخی جذاب باشد، طراحی بدنه و لبه سخت RS6 Avant نیز یکی از بزرگترین نقاط فروش آن است. RS6 Avant تنها در تریم جدید پرفورمنس برای سال 2024 ارائه می‌شود و در عین حال برخی اصلاحات را در شاسی انجام می‌دهد.

 

همچنین یک نسخه ویژه برنزی از این خودرو وجود دارد که دارای تزئینات بیرونی فیبر کربنی براق، دوخت‌های برنزی در سرتاسر فضای داخلی چرمی و سیستم استریوی Bang & Olufsen است. آئودی همچنین به مدل برنز ادیشن رینگ‌های 22 اینچی منحصربه‌فرد برنزی رنگ، سیستم اگزوز اسپرت و سیستم تعلیق ویژه داده است. تنها 75 دستگاه ساخته خواهد شد و هر کدام 159695 دلار قیمت دارند.

 

Leave a comment

0.0/5